نمایش جزییات خبر
جانشین ستاد امر به معروف قم:
۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷

شورای امر به معروف درهمه ادارات قم تشکیل شده ‌است

جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم: در یکسال گذشته در همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان، شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده ‌است.
شورای امر به معروف درهمه ادارات قم تشکیل شده ‌است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، سیدمحمدتقی حسینی چهارشنبه شب 5 شهریورماه 99، در یکصدونودودومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم افزود: امروز برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر، باید این فرهنگ در جامعه نهادینه شده و به یک باور عمومی تبدیل شود تا کارکرد مؤثر خود را داشته باشد.

وی بر ضرورت بهره‌مندی از نفوذ رسانه‌ها برای احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تأکید کرد و گفت: آموزش چیستی، چرایی و به‌ویژه چگونگی امر به معروف به اقشار مختلف مردم بسیار اهمیت دارد که این مسأله در اولویت قرار گرفته ‌است.

جانشین ستاد امر به معروف قم از تشکیل تعدادی شورای تخصصی در بخش اصناف، بانک‌ها و گردشگری خبر داد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر باید کاملا مردمی باشد، از این رو گروه‌های مردمی و فعال دراین عرصه کاملا حمایت می‌شوند.

ایشان با بیان اینکه امروز همه نهادها و دلسوزان انقلاب، برای احیای امر به معروف به میدان آمده‌اند، بهره‌مندی از ظرفیت عظیم بسیج را مورد توجه قرار داد و گفت: مکاتبات با نهادهای علمی و حوزوی برای توجه به این دو فریضه در امور تبلیغی، ارشادی، هنری و رسانه‌ای انجام شده است.

جلسه شورای فرهنگ عمومی قم با حضور تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(سلام‌الله‌علیها)، استاندار و جمعی از مدیران و مسؤولان نهادها و دستگاه‌های فرهنگی در تالار شهید سیدمرتضی آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید