نمایش جزییات خبر
۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴

تجلیل از خانواده شهید " یوسف نوری " در قالب سه شنبه های تکریم

در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و مشاور امور ایثارگران استاندار لرستان از مادر شهید " یوسف نوری " تجلیل شد.
تجلیل از خانواده شهید " یوسف نوری " در قالب سه شنبه های تکریم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در ابتدای این مراسم با تاکید بر رشادت ها و جانفشانی شهداء گفت: تکریم خانواده های شهداء، تکریم شهید و ارج نهادن به مقام ایشان است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان افزود: امنیت امروز کشور حاصل ایثار و ازخودگذشتی شهداء، جانبازان و ایثارگرانی است که صادقانه در میدان جهاد حضور یافته و تا پای جان از آرمان های اسلام و ولایت و مرزهای ایران اسلامی دفاع کردند.

امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: جوانان و نوجوانانی که در صحنه هایی همچون دفاع مقدس و دفاع از حریم ائمه شهادت را برگزیدند باید الگو و سرمشق نسل کنونی جامعه باشند و در این صورت است که فرهنگ ایثار و شهادت همواره جاری خواهد بود.

احمدحسین فتایی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این مراسم گفت: سه شنبه های تکریم یکی از طرح های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که در سراسر کشور و با هدف گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از خانواده های شهداء اجرا می شود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید