نمایش جزییات خبر
۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۰۸

برگزاری دومین دوره آزمون جامع و سی‌­ویکمین دوره آزمون ادواری کاردانش در قم

دومین دوره آزمون جامع سال تحصیلی 99-98 و سی‌­ویکمین دوره آزمون ادواری رشته‌های مهارتی کاردانش همزمان با سراسر کشور در استان قم برگزار شد.
برگزاری دومین دوره آزمون جامع و سی‌­ویکمین دوره آزمون ادواری کاردانش در قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، حمیدرضا سمیعی مسئول آموزش کاردانش اداره کل دراین خصوص گفت: دومین دوره آزمون جامع مهارتی کاردانش سال تحصیلی  99-98 و سی­ویکمین دوره آزمون ادواری با توجه به دستورالعمل ستاد مقابله با ویروس کرونا بصورت آنلاین (غیر حضوری) همزمان با سراسر کشور در استان قم برگزار شد.

وی ادامه داد: تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در دومین آزمون جامع 210 نفر بوده که از این تعداد 133 نفر آقایان و 77 نفر خانم‌­ها حضور داشتند، افراد در این آزمون در رشته‌های گرافیک کامپیوتری، عکاسی دیجیتال و تصویرسازی کامپیوتری (نظام قدیم) و گرافیک رایانه‌ای، تصویربرداری و عکاسی دیجیتال (نظام جدید) شرکت نموده اند.

سمیعی تاکید کرد: تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در سی‌­ویکمین دوره آزمون ادواری 41 نفر بوده که از این تعداد 20 نفر آقایان و 21 نفر خانم‌­ها حضور داشتند. افراد در این آزمون در رشته‌های گرافیک کامپیوتری، تصویربرداری، تصویرسازی کامپیوتری، مدیریت و برنامه­‌ریزی امور خانواده، طراحی صفحات وب و دستیاری طراحی لباس (دوخت و ترمیم) (نظام قدیم) و گرافیک رایانه ای، چهره سازی و مدیریت برنامه‌ریزی و امور خانواده (نظام جدید) شرکت نموده‌اند.

شایان ذکر است که آزمون عملی این افراد بدلیل رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به مدت یک هفته به طول انجامید.

خاطرنشان می­‌شود؛ به متقاضیان پس از قبولی در آزمون‌های تئوری و عملی گواهی‌نامه‌ مهارتی کاردانش اعطاء می‌­گردد که پس از گذراندن دروس عمومی در هنرستان­‌های بزرگسال می‌توانند مدرک دیپلم خود را از آموزش و پرورش کسب نمایند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید