نمایش جزییات خبر
۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۳۰

افتتاح سالن نمایش مرحوم استاد عزت الله انتظامی در شهرستان اشتهارد

سالن نمایش مرحوم استاد عزت الله انتظامی در شهرستان اشتهارد افتتاح شد.
افتتاح سالن نمایش مرحوم استاد عزت الله انتظامی در شهرستان اشتهارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز آیین افتتاحیه سالن نمایش مرحوم استاد عزت الله انتظامی با حضور معاون استاندار البرز و مسئولین شهرستان اشتهارد برگزارشد .

ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با اعلام این خبر افزود: همزمان با فرا رسیدن هفته دولت و در راستای تقویت و توسعه  زیر ساخت های فرهنگی و هنری شهرستان اشتهارد امروز با حضور جناب آقای دکتر درویش پور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز و دکتر کردی فرماندار شهرستان اشتهارد و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان ، سالن نمایش مرحوم استاد عزت الله انتظامی در محل فرهنگسرای ملاصدرای اشتهارد، افتتاح و به بهره برداری رسید .

ناصر مقدم در تشریح این پروژه افزود: این پروژه از محل اعتبارات استانی در سال 1394 کلید خورده و روند ساخت آن آغاز شد که طی سالهای اخیر و با جذب اعتبارات لازم و همچنین جذب مشارکت بخش خصوصی این سالن تکمیل و به بهره برداری رسید. این سالن دارای 100 متر زیر بنا و ظرفیت 40 نفرتماشاگر می باشد که به حمدالله با افتتاح این پروژه، توانستیم بخشی از  امکانات مورد نیاز هنرمندان نمایش شهرستان اشتهارد را فراهم کنیم .

ناصر مقدم افزود : سالن مرحوم استاد عزت اله انتظامی، تنها سالن تمرین و اجرای تخصصی تئاتر در شهرستان اشتهارد است که امیدواریم به توان و توسعه فعالیت های هنری شهرستان اشتهارد، کمک کند .

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید