نمایش جزییات خبر
۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۶:۱۱

دیدار دبیر هیأت اجرایی خانه کارگر با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

دبیر و تنی چند از اعضای هیأت اجرایی خانه کارگر استان به مناسبت هفته دولت با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران دیدار کردند.
دیدار دبیر هیأت اجرایی خانه کارگر با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع در این دیدار گفت: در شرایط سخت اقتصادی که بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی بخاطر تحریم ناجوانمردانه و شیوع بیماری کرونا با مشکلات مواجه شده اند، تولید و تلاش در مازندران با فضایی صمیمی و آرام ادامه دارد و این امر مهم مرهون تلاش‌های بی شائبه استاندار محترم و مسئولین جامعه کارگری می باشد.
 
وی در ادامه به بخش کارگری حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و گفت: کارگران واحدهای تحت پوشش این اداره کل نیازمند به حمایت ویژه تشکل‌های کارگری و مسئولین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارند و می بایستی در جهت آرامش و رفع مشکلات آنان خصوصا مشکل کارهای سخت و زیان آور در حوزه خبرنگاران و کارگران چاپخانه ها حل و فصل گردد.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در پایان خاطرنشان ساخت: خوشنام بودن خانه کارگر با مواضع دلسوزانه و کارشناسانه آن به حمایت این قشر شریف و عزیز و تولید داخلی کاملا ستودنی و قابل تحسین می‌باشد و از زحمات مسئولین خانه کارگر قدردانی می‌کنم.
 
دریابیگی دبیر اجرایی خانه کارگر و مسئول کانون بازنشستگان به جایگاه فرهنگی کارگران اشاره و گفت: افتخار کارگران ایران اسلامی به این است که پیامبر عظیم الشان اسلام دست پینه بسته کارگری بنام سعد انصاری را بوسه زد و در انقلاب اسلامی نیز فرمایشات حضرت امام (ره)که فرمودند حق تعالی مبدا کار و کارگریست و مقام معظم رهبری در این خصوص با اشاره به جایگاه کارگر فرمودند: کارگر قلب تپنده جامعه انسانی است.
 
وی گفت: باید با حمایت و رفع مشکلات این قشر که ایثار و فداکاریشان زبانزد خاص و عام میباشد، از همه مسئولین بویژه دولتمردان خواست در جهت رفع مشکلات معیشتی، درمانی، اجتماعی و امنیت شغلی آنان بیش از پیش کوشا بوده، تا ایران و کارگر ایرانی الگویی برای تمام کارگران همه دنیا باشند.
 
در پایان لوح سپاس بمناسبت هفته دولت به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اهدا گردید.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید