نمایش جزییات خبر
۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۱۳

گالری مجتمع فرهنگی هنری فجر گلوگاه افتتاح شد

گالری مجتمع فرهنگی هنری فجر گلوگاه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، فرماندار گلوگاه و مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.
گالری مجتمع فرهنگی هنری فجر گلوگاه افتتاح شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، به مناسبت هفته دولت، گالری مجتمع فرهنگی و هنری فجر گلوگاه با حضور عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، فریدون کلبادی نژاد فرماندار گلوگاه، مهندس یلا معاون عمرانی فرماندار، مهندس محمود جانلو بخشدار مرکزی، رحیمی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلوگاه ، رحمانی بخشدار کلبادی و با حضور جمعی از هنرمندان تجسمی این شهرستان افتتاح شد.
 
آثار هنرمندان خوشنویس صیدانلو ، سیاه قلم و... خانم ها خادملو ، علیزاده ، مجریان ، کلبادی نژاد  در این گالری به نمایش گذاشته شده است که پذیرای علاقمندان می باشد.  
 
کلبادی نژاد فرماندار گلوگاه در آیین افتتاحیه گالری این شهرستان گفت: هنرمندان گلوگاهی پتانسیل بسیار بالایی در ارتقاء فرهنگ و هنر منطقه دارند و تا کنون به خوبی در این عرصه به فعالیت پرداخته‌اند.
 
وی ضمن اعلام حمایت همه جانبه از فرهنگ و هنر شهرستان گلوگاه، استمرار فعالیت‌های فرهنگی و هنری در بین جوانان و نوجوانان این منطقه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: جوانان برای بالندگی و پویایی شهر به عرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری وارد شوند و با کمک هم موجب رشد و توسعه گلوگاه شوند.
 
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز ضمن تقدیر از هنرمندان گلوگاهی گفت: خوشبختانه هنرمندان این شهرستان می‌توانند برای ارائه آثار ارزشمند خود از فضای گالری استفاده کرده و در تولید خلاقانه آثارشان، شاهد بازخورد هنری آن در سطح شهرستان باشند.
 
وی افزود: از رشد کیفی و کمی فضای فرهنگ و هنر شهرستان گلوگاه خرسندیم و امیدواریم با فضای ایجاد شده، شاهد رشد و ترقی بیشتر  هنرمندان این شهرستان در سطوح استانی و بالاتر باشیم.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید