نمایش جزییات خبر
۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۱۱

فرهنگ و هنر، ابزار تعالی جامعه

نماینده مردم نکا، بهشهر، گلوگاه و رستمکلا در مجلس طی دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، بر لزوم حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر تاکید کرد.
فرهنگ و هنر، ابزار تعالی جامعه
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، غلامرضا شریعتی نماینده مردم نکا، بهشهر ، گلوگاه و رستمکلا طی دیدار با عباس زارع، گفت: فضای خوب فرهنگی هنری مازندران حاکی از تلاش‌های دوجانبه هنرمندان و متولیان فرهنگ و هنر است.
 
شریعتی با اشاره به اهمیت تعامل بیشتر مسئولین با اصحاب فرهنگ و هنر، اذعان داشت: آنچه موجب رشد و توسعه همه جانبه استان خواهد شد، بخش اعظم آن بر دوش جریانات فرهنگی هنری است.
 
وی بر لزوم حمایت از فعالیت‌های فرهنگی هنری تاکید کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی قطعا با تمام تلاش ، از مقوله فرهنگ و هنر حمایت خواهد کرد.
 
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز با ارائه گزارش فعالیت‌های این اداره کل، خواستار حمایت‌های جدی نمایندگان مجلس از فضای فرهنگ و هنر استان شد.
 
زارع با اشاره به درخشش‌های فعالان فرهنگی هنری استان در سطوح استانی ، ملی و بین المللی گفت: خدمتگزاری به این عرصه برای ما افتخار بزرگی است و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان فهیم استان به کار گرفته‌ایم.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار امیدواری کرد به زودی با تکمیل و تجهیز برخی از پروژه‌های ارزشمند فرهنگی و هنری در استان، شاهد تحولات چشمگیری در این عرصه خواهیم بود.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید