نمایش جزییات خبر
۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۳

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پویا ماندن کتابفروشی پیرنگ از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از کتابفروشی پیرنگ در بوشهر یاد و خاطره جاوید تکاوران را گرامی داشت.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پویا ماندن کتابفروشی پیرنگ از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ضمن حضور در این کتاب فروشی و دلجویی از کارکنان و خانواده زنده یاد، گفت: در پی درگذشت نابهنگام جاوید تکاوران مدیر و متصدی کتابفروشی پیرنگ در بوشهر یاد و خاطره این پوینده راه ادب و هنر را گرامی می داریم.

فاطمه کرمپور در سخنان کوتاهی به کارکنان این کتابفروشی عنوان کرد: زنده یاد تکاوران با افتتاح این واحد صنفی توانست کانون پر رونقی برای دوستداران ادبیات و تاریخ ایران زمین فراهم سازد.

وی ادامه داد: کار اصولی جاوید تکاوران باعث شد تا آن زنده یاد در مدت کوتاهی عضو فرهیخته ی اعضای خانواده قلم شود که با مرگ نابهنگام او کل جامعه فرهنگی داغدار شد.

کرمپور در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  برای ماندگاری این واحد فرهنگی از هیچ کوششی دریغ نکرده و امیدوارم که فعالیت پیرنگ بیش از گذشته باشد تا چراغ دانش، ادب و هنر هر روز پرنورتر در جامعه بتابد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در پایان ضمن تسلیت به خانواده گرامی، دوستان و همکاران رسانه‌ای زنده یاد در استان بوشهر، گفت: از خداوند متعال برای  آن مرحوم، غفران الهی و برای بازماندگان، صبر و اجر مسئلت دارم .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید