نمایش جزییات خبر
۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰

تجلیل از کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به مناسبت روز کارمند

صبح امروز با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در آیینی به مناسبت هفته دولت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهید باهنر و شهید رجایی و روز کارمند، از کارمندان این اداره کل تجلیل به عمل آمد.
تجلیل از کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر  به مناسبت  روز کارمند
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر در این آیین گفت: روز کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه ی همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.

فاطمه کرمپور افزود: چهارمین روز از هفته ی دولت به عنوان روز کارمند، نشان روشنی از تعهد، تخصص و کارآمدی افرادی است که در عرصه های اداری برای خدمت هر چه بهتر به مردم و متکی بر ایمان و توکل به پرورگار یکتا تلاش می کنند و بی شک تمامی موفقیت های سیستم های اداری به صورت مستقیم و غیر مستقیم به تلاش های شبانه روزی کارمندان بستگی دارد.

کرمپور ضمن اشاره به خصائص اخلاقی کارکنان ادارات از دیدگاه اسلام بیان کرد: گشاده رویی یکی از اساسی ترین ارزش های اخلاقی در نظام جمهوری اسلامی بوده که کارمندان این اداره کل، با عدل و انصاف این ویژگی های اخلاقی راسرلوحه کار خود در همه امور قرار داداند.

وی گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا کارمندان این اداره کل با جدیت و احساس مسئولیت بیشتری در محل کارشان حاضر شدند و به نحو شایسته ای به ارباب رجوعان و اصحاب فرهنگ و هنر این استان خدمت رسانی  کردند.

این مقام مسئول با اشاره به ارتقاء منزلت اجتماعی کارمندان که  قشر شریف و زحمتکش جامعه هستند اظهار داشت: این اصل مهم باید مدنظر مدیران باشد و بکوشند تا با تجلیل از کارمندان نمونه انگیزه ای برای سایرین ایجاد شود که در راه خدمت به مردم در چارچوب قانون از هیچ کوششی دریغ نکنند.

وی افزود: کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از تمامی کارمندان این اداره با تقدیم لوح تقدیر و اهدای بسته حمایتی بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید