نمایش جزییات خبر
همزمان با هفته دولت؛
۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۶:۳۶

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی «منظر» لاهیجان افتتاح شد

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی «منظر» لاهیجان در دومین روز از هفته دولت و با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افتتاح شد.
آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی «منظر» لاهیجان در دومین روز از هفته دولت و با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، در دومین روز ازهفته دولت آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی "منظر" به مدیریت ساحل سادات تولایی با حضور رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان افتتاح شد.

 آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی "منظر" که در سال 98 مجوز آن صادر شده است به دلیل همه گیری بیماری کرونا آغاز به کار آن با تاخیر همراه شد.در این مراسم علاوه بر مدیریت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و کارشناس هنری این اداره به دلیل همین بیماری،تعداد کمی از هنرمندان شهرستان دعوت شدند که در این میان محمد مستشاری از اساتید نقاشی نیز جزء مدعوین بود.

 مجوز این آموزشگاه که در زمینه طراحی،نقاشی،سفالگری و سایر شاخه های تجسمی فعالیت خواهد کرد  براساس نظر شورای رسیدگی و نظارت بر آموزشگاه ‌های آزاد هنری و حمایت اداره  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با عنوان "منظر" در شهرستان  لاهیجان به نشانی خیابان شهید رجایی کوچه ششم صادر شد.

 در شهرستان لاهیجان 28 آموزشگاه آزاد هنری دارای مجوز از اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گیلان در رشته های موسیقی،تئاتر،سینما،خوشنویسی وهنرهای تجسمی فعالیت می کنند که هر ساله بر تعداد آن افزوده می شود.

 یادآورمی شود: فعالان هنری در رشته های مختلف که دارای تحصیلات هنری یا پیشه نامه قابل توجهی هستند می توانند با مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان متقاضی اخذ مجوز شوند.

اشتراک در
کلیدواژه ها: آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی «منظر» لاهیجان در دومین روز از هفته دولت و با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افتتاح شد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید