نمایش جزییات خبر
همزمان با هفته دولت؛
۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۶:۳۱

نخستین موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره فومن افتتاح شد

همزمان با فرارسیدن هفته دولت نخستین موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره فومن با عنوان «شکوه پرواز چیکا» با حضور فرماندار و سایر مسئولان این شهرستان گشایش یافت.
همزمان با فرارسیدن هفته دولت نخستین موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره فومن با عنوان «شکوه پرواز چیکا» با حضور فرماندار و سایر مسئولان این شهرستان گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن؛ یوسف نیک انجام با اعلام این خبر گفت: همزمان با روزهای آغازین هفته دولت، نخستین موسسه فرهنگی و هنری فومن با نام «شکوه پرواز چیکا» در روز یکشنبه دوم شهریورماه با حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان طی مراسمی گشایش یافت.

وی در ادامه افزود: مجوز این موسسه چند منظوره فرهنگی و هنری به مدیرمسوولی«سیدمصطفی رادمند» از سوی دبیرخانه رسیدگی به امور مراکز فرهنگی صادر شده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن هدف از تاسیس موسسات فرهنگی و هنری را کمک به بخش خصوصی در حوزه فعالیت های فرهنگی و هنری عنوان کرد.

چیکا افتتاح شد

 وی فراهم سازی زمینه مساعد رشد هر چه بیشتر هنرمندان متعهد، شناساندن کارهای فرهنگی و هنری هنرمندان به مردم، تولید آثار فاخر در حوزه فرهنگ و هنر بومی و محلی، استفاده از استعدادهای موجود در شهرستان و هدایت آنها و گسترش و هدفمندی فعالیت های فرهنگی هنری در سطح شهرستان را از اهداف دیگر فعالیت های موسسات چند منظوره دانست.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: علاقمندان و متقاضیان به تاسیس موسسات فرهنگی و هنری می توانند برای آگاهی از مراحل صدور پروانه فعالیت این گونه موسسات به نشانی www.maraakez.ir مراجعه کنند.
اشتراک در
کلیدواژه ها: همزمان با فرارسیدن هفته دولت نخستین موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره فومن با عنوان «شکوه پرواز چیکا» با حضور فرماندار و سایر مسئولان این شهرستان گشایش یافت.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید