نمایش جزییات خبر
۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۶:۱۵

شرکت کنندگان نمایشگاه مجازی خوشنویسی «مشق غدیر» در فومن تجلیل شدند

در دومین روز هفته دولت از شرکت کنندگان نمایشگاه مجازی خوشنویسی «مشق غدیر» روز دوشنبه 3 شهریور ماه در انجمن خوشنویسان فومن تجلیل به عمل آمد.
در دومین روز هفته دولت از شرکت کنندگان نمایشگاه مجازی خوشنویسی «مشق غدیر» روز دوشنبه 3 شهریور ماه در انجمن خوشنویسان فومن تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن؛ یوسف  نیک انجام با اعلام این خبر اظهار داشت :در دومین روز هفته دولت از شرکت کنندگان نمایشگاه مجازی خوشنویسی «مشق غدیر» روز دوشنبه 3 شهریور ماه در انجمن خوشنویسان فومن تجلیل به عمل آمد .

وی تصریح کرد:مشق غدیر نمایشگاه خوشنویسی مجازی به همت انجمن خوشنویسان فومن به سرپرستی معصومه آزموده و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به  مناسبت  دهه امامت  و ولایت بود که در مرداد ماه امسال برگزار شد.

 رییس اداره فرهنگ و رشاد اسلامی فومن افزود :در نمایشگاه مشق غدیر  30 اثر در قالب خط های نستعلیق، نسخ، شکسته، معلی، تذهیب و لاتین با موضوع عید غدیر خم و دهه امامت و ولایت در گروههای سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال به صورت یه کلیپ 1 دقیقه در فضای مجازی به نمایش در آمد.

رسانه جدیدشرکت کنندگان نمایشگاه مجازی خوشنویسی «مشق غدیر» در فومن تجلیل شدند

 این مسوول  با اشاره  به اهمیت  هنر  در ترویج  فرهنگ غدیر  گفت: در اهمیت هنر در زندگی اجتماعی حرفی نیست که تاثیر مثبت، فوری و حیاتی دارد و در آینده نیز براى روح جوامع انسانی نیازی است ضروری که هیچ جامعه‌ای بدون هنر نمی‌تواند روح پر نشاط داشته باشند.

نیک انجام تصریح کرد : هنر خوشنویسی از هنرهای حایز اهمیت در ترویج  فرهنگ  غدیر  می توان عنوان نمود چرا که هدف از خوشنویسی زیبایی یک کارهنرمند است که به کار نیرو و قوه میدهد تا کار زیبا جلوه شود.

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن  در پایان خاطر نشان کرد : در این مراسم ازهمه شرکت گنندگان درنمایشگاه مجازی با اهدای لوح تقدیر و هدیه فرهنگی تقدیر به عمل آمد.

اشتراک در
کلیدواژه ها: در دومین روز هفته دولت از شرکت کنندگان نمایشگاه مجازی خوشنویسی «مشق غدیر» روز دوشنبه 3 شهریور ماه در انجمن خوشنویسان فومن تجلیل به عمل آمد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید