نمایش جزییات خبر
رخداد مهم فرهنگی در هفته دولت:
۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۳۱

افتتاح پردیس سینمایی در محمودآباد

پردیس سینمایی مجتمع گردشگری سیمرغ شهرستان محمودآباد روز سه‌شنبه همزمان با سومین روز هفته دولت با حضور رازجویان معاون عمرانی استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرماندار محمودآباد، عنایت بخشی و کیانوش گرامی از بازیگران پیشکسوت سینمای کشور افتتاح شد.
افتتاح پردیس سینمایی در محمودآباد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، این پردیس سینمایی که یک سالن به ظرفیت های ۲۴۰ نفر و ۲ سالن هر یک به ظرفیت ۷۰ نفر دارد ، با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال ساخته و بهره برداری شده است.
 
عنایت بخشی و کیانوش گرامی ۲ تن از بازیگران پیشکسوت سینمای کشور نیز در آیین افتتاحیه پردیس سینمایی شهرستان محمود آباد بر لزوم تقویت و حمایت از هنرمندان و فعالیت‌های فرهنگی و هنری تاکید کردند.
 
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ارشاد در آیین افتتاح پردیس سینمایی محمود آباد گفت: با وجود اینکه حال اقتصادی دولت مساعد نیست ، اما ما شاهد افتتاح پروژه‌های زیادی بویژه در بخش فرهنگی هستیم که نشانگر مشارکت خوب بخش خصوصی است.
 
عباس زارع  ورود بخش خصوصی به پروژه های فرهنگی و هنری را برای توسعه این بخش الزامی دانست و افزود : در حال حاضر ١٢ سینما با ١٧ سالن در مازندران فعال است که با اتمام پروژه های نیمه تمام ، تعدادشان به ٢٥ سالن خواهد رسید.
 
وی همچنین از کلنگ زنی پردیس سینمایی ساری و افتتاح پردیس سینمایی نور در هفته دولت در سال جاری خبر داد.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید