نمایش جزییات خبر
۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴

ساماندهی و قانونمند شدن المان های شهری بندرعباس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست مشترک دستگاه های مختلف پیرامون تصمیم گیری در جهت ساماندهی المان های شهری بر ضرورت قانونمند شدن و افزایش کیفیت المان های شهری به ویژه در حوزه فرهنگ عمومی ، دفاع مقدس و ایثار و شهادت تاکید کرد.
ساماندهی و قانونمند شدن المان های شهری بندرعباس
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی ضمن گرامیداشت شهدای دولت شهید رجایی و باهنر گفت : دولتمردان ایران الگوهای بزرگی همچون شهید رجایی و باهنر دارند که همیشه و در همه لحظات خدمت رسانی به مردم را بالاترین عبادت می دانستند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : المان های شهری از جاذبه ترین شاخص ها و معرف فرهنگ و مدنیت یک شهر محسوب می شود و باید مسیر انتخاب و نحوه اجرا و کیفیت آن قانونمند و ساماندهی شود.

وی در ادامه به اهمیت فرهنگ به ویژه در حوزه دفاع مقدس و تاثیر آن در جامعه اشاره کرد و افزود : در هشت سال دفاع مقدس نسلی مقاوم و معتقد و ایثارگر شکل گرفت که توانست به سرعت کشور را به خودکفایی و سازندگی برساند و این انتقال و گسترش فرهنگ ایثار و مقاومت به نسل های متمادی از مهمترین رویکردهای دستگاه های فرهنگی است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به افزایش المان ها و برنامه های مرتبط با فرهنگ عمومی ، ایثار و شهادت و دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: از سوی دستگاه های عضو این نشست پیشنهادات متنوعی ارایه شد که پس از جمع بندی به اطلاع عموم خواهد رسید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید