نمایش جزییات خبر
۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۷

ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در حوزه مد و لباس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل: ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در حوزه مد و لباس باعث رونق این حوزه خواهد گردید.
ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در حوزه مد و لباس

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در جلسه کارگروه مدو لباس استان از حضور منظم اعضاء در جلسات و پیگیری مصوبات این کارگروه تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: برنامه های پیش بینی شده در حوزه مد و لباس استان، باید در راستای اشاعه فرهنگ ایرانی و اسلامی باشد چرا که ترویج فرهنگ و ایرانی و اسلامی باعث رونق این حوزه خواهد گردید.

وی افزود: اکنون با توجه به وضعیت پیش آمده کرونایی در جامعه، خودمان را با وضعیت موجود تطبیق دهیم و از تعطیلی برنامه های فرهنگی و هنری در استان جلوگیری نماییم که یکی از این برنامه ها، اهدافی است که کارگروه مد و لباس دنبال می کند.

سید ناصر اسحاقی اظهار داشت: فضای مجازی برای رشته مد و لباس یک ظرفیت است و میتوانیم با تصمیم گیری در کارگروه، ویترینی در فضای مجازی برای مد و لباس داشته باشیم.

وی بیان کرد: گفتمان سازی و جریان سازی در حوزه مد و لباس باعث رونق تولید و مصرف کالای ایرانی خواهد گردید و در این خصوص باتوجه به پیشینۀ فرهنگی و تاریخیمان میتوانیم با ترویج و اشاعۀ فرهنگ ایرانی و اسلامی به برندسازی برسیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید