نمایش جزییات خبر
۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۴۳

برپایی نمایشگاه های عکس «محرم در تصویر» و «فرهنگ و هنر در یک نگاه» در فومن

نمایشگاه های عکس «محرم در تصویر» و «فرهنگ و هنر در یک نگاه» صبح امروز در نگارخانه استاد کیومرث صابری فومن گشایش یافت.
نمایشگاه های عکس «محرم در تصویر» و «فرهنگ و هنر در یک نگاه» صبح امروز در نگارخانه استاد کیومرث صابری فومن گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و تقارن آن با هفته دولت دو نمایشگاه عکس با نامهای «محرم در تصویر» و «فرهنگ و هنر در یک نگاه» در روز یکشنبه دوم شهریور ماه در نگارخانه استاد کیومرث صابری با حضور فرماندار و مسوولین فومن گشایش یافت.

نیک انجام تصریح کرد: در نمایشگاه عکس «محرم در تصویر» 40 قطعه عکس در ابعاد A3 با محوریت محرم، عاشورا، عزاداری امام حسین (ع)، علم بندی، تعزیه و آیین های بومی و محلی شهرستان را به روایت تصویر بیان میکنند.

 این مسئول در ادامه گفت: در نمایشگاه «فرهنگ و هنر در یک نگاه » نیز عملکرد یکساله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از شهریور 98 لغایت شهریور 99 در قالب 40 قطعه عکس برای بازدید عموم گردآوری شده است.

نیک انجام در خصوص اهمیت برپایی نماشگاه اظهار داشت: برپایی نمایشگاه عملکرد یکساله فعالیت های فرهنگی و هنری اجرا شده برای عموم به منظور اطلاع رسانی و انعکاس فعالیت های انجام شده و تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف است.

وی افزود: تبلیغ و ترویج فرهنگ و هنر با استفاده از هنر عکاسی، آشنایی جوانان و نوجوانان با آموزه های عاشورایی از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه عنوان کرد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در پایان خاطر نشان کرد: این نمایشگاه ها به مدت یک هفته تا 10 شهریور ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

اشتراک در
کلیدواژه ها: نمایشگاه های عکس «محرم در تصویر» و «فرهنگ و هنر در یک نگاه» صبح امروز در نگارخانه استاد کیومرث صابری فومن گشایش یافت.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید