نمایش جزییات خبر
در سومین جلسه تخصصی مدیران کانون های آگهی و تبلیغات خراسان رضوی مطرح شد:
۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۹

راهکارهای برون رفت از چالش ها و ایجاد فضاهای جدید تبلیغات محیطی مشهد

سومین جلسه تخصصی مدیران کانون های آگهی و تبلیغات استان با معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.
راهکارهای برون رفت از چالش ها و ایجاد فضاهای جدید تبلیغات محیطی مشهد

رئیس و اعضا هیئت مدیره انجمن صنفی کانونهای آگهی و تبلیغات استان، سرپرست اداره تبلیغات و رسانه اداره کل و جمعی از مدیران کانون های آگهی و تبلیغات با موضوع بررسی راهکارهای برون رفت از چالشها و ایجاد فضاهای جدید تبلیغات محیطی مشهد و تسهیل در فرایند اداری برگزار گردید.

افشین تحفه گر در جمع مدیران کانونها گفت: تا کنون ده جلسه با سازمان ها و کارشناسان مختلف و سه جلسه رسمی با عوامل کانون تبلیغات برگزار شده است.

وی ادامه داد: این اداره کل آماده است تا درکنار شما برای پیشبرد اهداف کنسرسیوم تشکیل شده از هر امکانی استفاده کند تا شاهد برون رفت از آشفتگی تبلیغات شهری در کلان شهر مشهد مقدس و به طبع آن در استان باشیم.

تحفه گر ادامه داد: ما باید در یک برنامه مدون نسبت به ایجاد فرصت های جدید و نوین تبلیغات برای معرفی محصولات داخلی، ایجاد اعتماد به کلاهای داخلی در بین مردم و تشویق به استفاده از کالاهای ایرانی و در نهایت کمک به امکان رقابت کالاهای ایرانی با مشابه خارجی آن اقدام نموده و در سال جهش تولید گام های موثری در راستا فرمایشان رهبری برداریم.

وی تاکید کرد: باید شفاف عمل کنیم، شفافیت باعث پایداری حرکت های جمعی می شود و ضمن اینکه اجازه تخلف را به کس دیگری نمی دهد.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: باید یک شرکت مادر تخصصی دایر و سهام بندی کرد، این روشی ست که تمام کشور های پیشرفته در حوزه تجارت بین الملل انجام می دهند. تجارت و بیزینس بدون تبلیغات هیچ است.

وی تاکید کرد: یقینا هماهنگی با سازمان میادین شهردازی مشهد، تولید کنندگان و متقاضیان تبلیغات می تواند در تداوم حرکت سازنده تیلیغات استان کمک کند. 

در پایان تحفه گر از تلاشهای انجمن صنفی کانونهای آگهی و تبلیغات برای ایجاد زمینه همدلی و همکاری همه گروههای ذی نفع  تشکر کرده و اظهار امیدواری کرد کنسرسیوم تبلیغات محیطی استان بتواند گام های ارزشمندی را در توسعه تبلیغات استان بردارد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید