نمایش جزییات خبر
۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۵۲

نفرهای برتر نخستین جشنواره ملی زیلو در میبد تجلیل شدند

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی زیلوی برتر به صورت مجازی در شهر میبد برگزار شد و نفرهای برتر این رویداد هنری تجلیل شدند.
نفرهای برتر نخستین جشنواره ملی زیلو در میبد تجلیل شدند

اثر «گندم» از فرشته شکیبا سرشت، اثر «فطرس» از علیرضا برزگری، اثر «درخت گل انار» از طیبه پور قاسمی به ترتیب اول تا سوم و اثر «چرخ فلک» از راضیه زمانیان شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش بافت برتر نیز اثر اول با عنوان « درخت و پرنده کاری» از طیبه پورقاسمی نشان بنوم نیلی و تندیس جشنواره و لوح تقدیر را دریافت کرد.

اثر «بسم الله» از طاهره کشتکار و « لچک ترنج هشت پر» از محمد حسین فدوی به ترتیب دوم و سوم شدند ، طرح «برجسته» از فاطمه حکیمی نیز شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش محصول برتر هیچ اثری شایسته رتبه اول شناخته نشد ، رتبه دوم و سوم این بخش به ترتیب محمد حسین فدوی صاحب اثر «پاف» از کاشان و عصمت حکیمی ارائه دهنده «گوشواره» از ندوشن میبد کسب کردند.

در بخش نگاه نو هم با وجود اینکه با توجه به تاکید عامل توسعه خوشه زیلو از همه شرکت کنندگان تقدیر می‌شود، «کاظم دهقانی» با ۲  طرح زیلوی «آرمیتاج» و «باغ نقش» به عنوان رتبه اول معرفی شد.

همچنین آثار «تابلو فرش» از روح الله پوریان،  «خرگوش» از ربابه کریمیان، «خورشید و فروردین» از طیبه پور قاسمی، «کرونا» از صغری جعفری، موج از «کرم فلاح» و «میدان امیرچقماق» از صغری زارع شاهی به ترتیب رتبه‌های برتر را در بخش نگاه نو کسب کردند.

روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید