نمایش جزییات خبر
​استقبال بی نظیر فعالان قرآنی و هنرمندان از جشنواره های هفته قرآن و عترت:
۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۰:۰۷

معرفی برگزیدگان جشنواره های هفته قرآن و عترت گهگیلویه و بویراحمد/ ر بیش از یک هزار و 120 نفر با هم رقابت کردند

برگزیدگان جشنواره های هفته قرآن و عترت استان که در 8 جشنواره و 15 رشته تخصصی و با رقابت یک هزار 127 نفر در سراسر استان برگزار شد، اعلام شد.
معرفی برگزیدگان جشنواره های هفته قرآن و عترت گهگیلویه و بویراحمد/  ر بیش از  یک هزار و 120 نفر  با هم رقابت کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بر اساس گزارش دبیرخانه هفته قرآن و عترت استان، آمار شرکت کنندگان جشنواره ها نشان می دهد شاهد مشارکت بی نظیر و بی سابقه فعالان قرآنی و هنرمندان در این جشنواره های هفته قرآن و عترت استان بوده ایم.

برگزیدگان جشنواره های  قرآن وعترت استان کهگیلویه وبویراحمد  در 15 رسته با رأی هیأت داوران مشخص و معرفی شده اند که در بخش مسابقات قرآنی  قریب به 450 نفر  مشارکت داشته،  و 300 نفر در رشته های حفظ ،قرائت ترتیل و تحقیق با هم رقابت کردند.

در رشته های تجسمی 70 نفر در رشته خوشنویسی،55 نفر در رشته نقاشی خط،104 نفر در رشته پوستر و 200 نفر در رشته عکس شرکت کرده اند.

همچنین 10 اثر نمایشی ،20 اثر نمایشنامه،140 اثر شعر، 60  اثر داستان و 18 اثر سرود در این جشنواره شرکت داده شده اند.

دبیرخانه جشنواره های هفته قرآن و عترتاستان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از همه عوامل برگزاری جشنواره،هیأت داوران و شرکت کنندگان منتخبان جشنواره های هفته قرآن استان را به تفکیک رشته به شرح زیر اعلام کرد:

·         رشته ترتیل برادران به ترتیب نفرات اول تا سوم:

 1- حسین پورحسینی (چرام) 2- سیدمجیدهاشمی (لنده)3- مجید خادمی (گچساران)

·         رشته تحقیق برادران به ترتیب نفرات اول تا سوم:

 1- امین کافی موسوی (بویراحمد)   2- محمدباقریان (چرام)  3- میلادشفیعی  (لنده)

·         حفظ جزء سی ام برادران به ترتیب نفرات اول تا سوم

 1- امیرمحمدپورمجیدی (گچساران) 2-رضا علیپور  (گچساران) 3- امیرعلی کریمی (لنده)

·         حفظ پنج جزء، برادران به ترتیب نفرات اول تا سوم

 1- مجتبی صفری (گچساران) 2-علی ضیایی  (دنا)  3-احمدرجبی (گچساران)

·         حفظ ده جزء برادران به ترتیب نفرات اول تا سوم

1-     امین کافی موسوی (بویراحمد) 2-حسن وفااصل (بویراحمد)  3- حسین فرخنده(لنده)

 

·         حفظ کل برادران نفر اول:

 1- خسرو رستمی  (بویراحمد)

·         رشته ترتیل خواهران به ترتیب نفرات اول تا سوم

 1-کلثوم رضایی  (بویراحمد) 2- فاطمه بستام   (دنا) 3- رؤیا عباسی (باشت)

·         رشته تحقیق خواهران به ترتیب نفرات اول تا سوم

 1- نرگس اسکندری (لنده) 2-سحرتجاره (کهگیلویه) 3- سیده زینب خاضع نیا (چرام)

·         رشته جفظ جزء سی ام خواهران به ترتیب نفرات اول تا سوم

 1-آناهیتا حکیم نیا(گچساران) 2- فاطمه سادات هاشمی  (لنده) 3- سونیاقیصری (دنا) – فاطمه معصومه اسدپور(بویراحمد)

·         رشته حفظ پنج جزء خواهران به ترتیب نفرات اول تا سوم

 1-فاطمه خدامی نسب (گچساران) 2-آمنه آخش  (لنده)    3- شاهتاب پسنده (دنا)

·         رشته حفظ ده جزء خواهران به ترتیب نفرات اول تا سوم

 1- زینب امیله گچساران () 2- فاطمه بستام (دنا) 3- کلثوم رضایی (بویراحمد)

·         رشته حفظ بیست جزء خواهران به ترتیب نفرات اول تا سوم

 1- نرگس حسینی نژاد (بویراحمد) 2- صغری اسلامی  (کهگیلویه) 

·         رشته جفظ کل خواهران به ترتیب نفرات اول تا سوم

 1-  میناچراغی (دنا) 2- فاطمه محمودی (بویراحمد)    3- تهمینه خدنگ   (کهگیلویه)

·         مسابقه کتابخوانی

شهرستان بهمئی( 1- مجتبی بیغال 2- محمدمهدی نصیری 3- جمال امیری 4- افسانه طاهریان 5- زهرا محسنی ثانی 6- طاهره نیک اندیش)

شهرستان دنا ( 1- امیرحسین محمدی 2- چنگیزنادری 3- مرتضی سی سختی پور 4- جسین محمدی 5- حمزه ابراهیمی صفت6- بهزاد بهرامی پور)

شهرستان کهگیلویه( 1- سیدمریم کشاورز 2- سیده فاطمه احمدی پور 3- سیدجواد احمدی پور )

شهرستان باشت( 1- عادل خادمی نیا2- علی شاهمیری 3- اسحاث هاشمی پور 4- احمدمحمدیان 5- یاسرکرمی)

·         آواها ونغمات دینی در رشته سرود بترتیب اول تاسوم  :

1-گروه سرودبچه های بهشت(بویراحمد)  2- گروه سرودقدر (بویراحمد) 3- گروه سرود شهیدنورالدینی(دنا) – رهروان ولایت(لنده)

 

·         آواها ونغمات دینی در رشته تک خوانی شایسته تقدیر :

1-گروه سرود سماء (کهگیلویه) 2- گروه سرودسفیران بهشت (بویراحمد) 3-گروه سرود سماء (کهگیلویه)4- رهروان ولایت(لنده)

هنرهای تجسمی

·         نفرات برتر در رشته خوشنویسی به ترتیب نفرات اول تا سوم:

1-صادق شیخ ممو (گچساران) 2- محمدشاکری(بهمئی)3- علی تقی کرامت(بویراحمد)

·         نفرات شایسته تقدیر  در رشته خوشنویسی:

1- عسکر التیام(بویراحمد) 2-سارا زارع (گچساران)

·         نفرات شایسته تقدیر در رشته عکس:

1-حسن فتاحیان (بویراحمد)2-داود ایزدپناه(بویراحمد) 3- فریدآزادی (بویراحمد)

نفرات برتر در رشته پوستر به ترتیب نفرات اول تا سوم: آیت وفایی نیک(بویراحمد) 2- راضیه آذرخش(کهگیلویه) 3- کلثوم آفتاب(کهگیلویه)

·         نفرات شایسته تقدیر در رشته نقاشی خط:

1-علی نقی کرامت(بویراحمد)2- عبدالرسول هاشمی(گچساران) 3- عبداله کرمی (بویراحمد) 4-زهره پرند(بویراحمد)  

شعر وداستان

·         نفرات برتر در رشته شعرکلاسیک به ترتیب نفرات اول تا سوم:

 1- اکبرسلیمانی(لنده)2- حمیدحسینیان (دنا) 3- مهردادعلی پور(گچساران)

·         نفرات برتر دوم در رشته شعرسپید:

 2- اکبرسلیمانی (لنده) 2- نرگس شرندی (دنا)

·         نفرات برتر در رشته داستان به ترتیب نفرات اول تا سوم:

1- رضا شریعتی راد(بویراحمد)  2- اکبرسلیمانی(لنده)  3- آذرخش شفیعی(بویراحمد)  

نمایش ونمایشنامه نویسی

·         نمایشهای شایسته تقدیر:

 1- درکلبه ما اگر رونق نیست ،صفا هست(لنده) 2- سد معبر (بویراجمد) 3- سرگذشت نابهنگام (بهمئی) 4- سند(کهگیلویه)

·         نمایش نامه های شایسته تقدیر:

 1- درکلبه ما اگر رونق نیست ،صفا هست(لنده) 2- سرگذشت نابهنگام (بهمئی) 3- سند(کهگیلویه)

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید