نمایش جزییات خبر
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹

سه شنبه های تکریم در ابهر، دیدار با خانواده شهید احمد طارمی

طرح ملی «سه شنبه‌های تکریم» به مناسبت دهه کرامت برگزار گردید.
سه شنبه های تکریم در ابهر، دیدار با خانواده شهید احمد طارمی
 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر، به مناسبت دهه کرامت و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای والامقام و دلجویی از خانواده‌های معظم شاهد، در قالب طرح ملی «سه شنبه‌های تکریم» دیداری با همسر شهید احمد طارمی؛ دانشجوی شهید صورت گرفت. در این دیدار که با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان و ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صورت گرفت  از خانواده شهید احمد طارمی تجلیل شد.

صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه همنشینی با خانواده شهدا یک توفیق الهی است، از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خانم شمسی آقاربی همسر شهید احمد طارمی تقدیر و تشکر نمود و گفت: حضور در منزل و حسینیه دانشجوی شهید، احمد طارمی که الگوی اخلاقی و معنوی شهرستان هستند، باعث مباهات است.

در ادامه حجت الاسلام یارمحمدی؛ مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان عنوان نمود: همه ما قدردان خانواده های شهدا هستیم و این دیدارها جهت تشکر از خانواده های شهدا است که همه موفقیت ها و پیشرفت هایی که در سطح کشور داریم، مرهون خون پاک شهدا و از خودگذشتگی های خانواده های شهدا و جانبازان عزیزی است که حقی برگردن همه ما دارند. طرح ملی سه شنبه های تکریم فرصت مناسب برای آشنایی جوانان با دلاوری های شهدا و زمینه ای مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

شمسی آقاربی همسر شهید نیز ضمن تقدیر از حضور مسئولین به خاطرات و فعالیت های فرهنگی شهید اشاره کرد و در خصوص فعالیت هایی فرهنگی، قرآنی و اجتماعی که در حسینیه شهید طارمی و کانون امام حسین (ع) مسجد باب الحوائج صورت می گیرد توضیحاتی ارائه نمود.

در پایان این دیدار با اهدای قرآن کریم و لوح تقدیر از همسر شهید تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید