نمایش جزییات خبر
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۰

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بوشهر و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر درمحل هنرستان دخترانه هنرهای زیبای فاطمیه

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بوشهر و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر نشستی درمحل هنرستان دخترانه هنرهای زیبای فاطمیه تشکیل شد و به بررسی مسائل و مشکلات این هنرستان و ارائه راهکاری مناسب در خصوص حل این موارد پرداختند که راهکار ها و پیشنهادات به تصویب طرفین و روسای انجمن سینمای جوان و انجمن موسیقی قرار گرفت.
نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاون برنامه ریزی و توسعه  فرمانداری بوشهر و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر درمحل هنرستان دخترانه هنرهای زیبای فاطمیه

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر گفت: امیدواریم با همکاری و همفکری دستگاه های مختلف  بتوانیم هنرستان دخترانه هنرهای زیبای فاطمیه  را به درجه عالی برسانیم که امیدواریم در این راستا اتفاق های خوبی رخ دهد.

فاطمه کرمپور گفت: برای رشد و توسعه بیشتر و ایجاد هم افزایی بهتر نیاز است که مدارس وابسته به ادارات مختلف نیز در کنار آموزش و پروش به فعالیت پرداخته و با تعامل بیشتر و ارائه راهکارهای مفید  در جهت رشد و توسعه آموزش استان با سازمان  آموزش و پروش استان تعامل سازنده داشته باشند .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان ضمن اشاره به همکاری کامل ادارات و سازمان های مربوطه جهت تامین تجهیزات مورد نیاز این هنرستان، خاطرنشان کرد: در خصوص بررسی مشکلات و ارائه راهکاری مناسب در جهت برطرف نمودن مسائل و نیازهای این هنرستان جلسات متعددی برگزار گردیده و در دستور کار این اداره قرار گرفته  تا این مجموعه با قدرت بیشتر و بهتر به رشد و توسعه در امر پرورش فرهنگ و هنر استان ادامه دهد.

 معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بوشهر در این نشست گفت: مجموعه باید جهت رشد و تکامل این هنرستان در سطح استان تمامی تلاش خود را به کار گیرد و مجموعه فرمانداری شهرستان بوشهر با تمام توان در کنار اداره کل فرهنگ و ارشاد و اداره کل آموزش و پرورش استان جهت ارتقاء این هنرستان کوشش خواهد کرد تا بهترین های استان را به کشور عزیزمان ایران معرفی کنیم.

هادی اخلاقی افزود : کسب مقام دوم کشوری فرزند خانواده بزرگ هنری هنرستان هنرهای زیبای فاطمیه را به  خانم هلیا توانایی  و استاد گرانقدرشان استاد کرمزاده  وخانواده هنری هنرستان فاطمیه تبریک گفت و برای تمامی عزیزان فعال در عرصه فرهنگ و هنر استان در تمام مراحل زندگی آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر در این جلسه گفت: انتخاب رشته هنری توسط دانش آموزان اتفاق خوبی است  که توسط فرهیخته گان صورت گرفته و قابل تقدیر است. این هنرستان جایگاهیست تا در آن بانوان هنرمند تربیت یافته تا تاریخ بوشهر از آثار ماندگار آنها به خود ببالد.

فرامرز سلیمی فرد عنوان کرد: حضور افراد متین و با سابقه و متعهد میتواند تاثیرگزاربوده که حضور مسئولین در این جلسه را به فال نیک گرفته  و امید است به دنبال این نشست ها  اتفاق های  خوبی در سطح استان  صورت پذیرد.

گفتنی است که در این نشست تعاملات خوب و سازنده ای فی مابین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری شهرستان و آموزش و پرورش شهرستان بوشهر صورت گرفت که قطعا در آینده دانش آموزان این هنرستان موثر خواهد بود.

در پایان این نشست انجمن های سینمای جوان، موسیقی، نمایش و هنرهای تجسمی موافقت خود را  جهت تبادل استاد و در اختیار گذاردن فضاهای موجود و همچنین مشارکت در برنامه های فرهنگی و هنری نظیر جشنواره ها و اجراهای نمایش، تشکیل  گروه های هنری با حضور دانش آموزان اعلام کردند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید