نمایش جزییات خبر
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶

آزادگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر تجلیل شدند

به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن، در آیینی از آزادگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.
آزادگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در این آیین گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی مدیون فداکاری های بی دریغ و ایمان راسخ افرادی مانند شما هستیم که با غیرت ایرانی پایداری نظام را تضمین کردید.

فاطمه کرمپور افزود: خانواده های شهداء، آزادگان و جانبازان گنجینه های ارزشمند و سرمایه های معنوی ایران اسلامی هستند که نمی توان با هیچ اقدامی عمل آنها را جبران کرد.

وی بیان داشت: آزادگان قهرمانان واقعی هستند که در دوران اسارت زیر شکنجه های ر‍ژیم بعثی عراق سر خم نکردند موجبات سربلندی و غرور ایرانی را فراهم کردند.

کرمپور با اشاره به اینکه آزادگان نماد بردباری، شجاعت و استقامت ایران هستند، افزود: برای تحمل سختی ها باید آزادگان را الگو قرار داد تا بر مشکلات زندگی غلبه کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در پایان ضمن تبریک 26 مرداد سالروز ورود آزادگان، برگزاری آیین تجلیل قطره ای کوچک جهت تقدیر از وفاداری شما به آرمان های اسلامی است.

در پایان با اهداء لوح سپاس و هدایای نقدی از 8 آزاده سرافراز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تجلیل به عمل آمد.

لازم به توضیح است مصیب احمدی، عبدالمجید سجادیان، عباس عالی، خدارحم کشتکار، پرویز دشتی، غلامشاه جمیله ای، غلامرضا قائدی و عبدالکریم حاجی پور از آزادگان اداره کل هستند که در سال های قبل به مقام بازنشستگی نائل شده اند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید