نمایش جزییات خبر
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۰:۵۰

تجلیل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال از خبرنگار ایرنا

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خلخال به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با تجلیل از خبرنگار ایرنا از زحمات و تلاش های فعالین عرصه خبرنگاری تقدیر و قدردانی کرد.
تجلیل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال از خبرنگار ایرنا


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، روبا کاظمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خلخال به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با تجلیل از خبرنگار ایرنا از زحمات و تلاش های فعالین عرصه خبرنگاری تقدیر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به این که رشد  و  توسعه  فرهنگی جامعه  مستلزم  عزم جدی خبرنگاران در آگاهی  رسانی  به  مردم است، گفت: خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان  عشق و آزادی و نیک اندیشان بلندنظر عرصه ی اطلاع  رسانی اند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی را گرامی داشت و افزود : این روز بزرگ و گرامی فرصت مغتنمی است و بنده به شخصه حق گویی و حق جویی و روز  پاسداشت قلم را به همه ی خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان  اندیشه و قلم و آزادگان عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از تلاش ها و مجاهدت های همه این عزیزان در این عرصه مهم و خطیر نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید