نمایش جزییات خبر
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۷

برگزاری مسابقه کتابخوانی مجازی از محرم تا صفر در شهرستان سرعین

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین از برگزاری مسابقه کتابخوانی مجازی از محرم تا صفر در شهرستان سرعین خبر داد.
برگزاری مسابقه کتابخوانی مجازی از محرم تا صفر در شهرستان سرعین


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، عیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین از برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری و عزاداری ماههای محرم و صفر و نیز گرامیداشت چهلمین ساللگرد دفاع مقدس در قالب فضای مجازی در شهرستان سرعین خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این برنامه فرهنگی تعمیق ارزشهای مذهبی و حسینی در بین تک تک آحاد جامعه و به ویژه جوانان و نیز بسط و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان تمام سطوح اقشار جامعه می باشد.

وی در ادامه بسط ارزشهای دینی و مذهبی را عامل مهم سلامت فرهنگی و اجتماعی در جامعه دانست و افزود: امروزه ثابت شده ترویج و اشاعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی یکی از علل مهم رشد و توسعه جوامع پیشرفته بشری بوده و در کاهش آسیب های اجتماعی نقش بسزایی دارد.

عیدی درباره نحوه برگزاری این مسابقه تصریح کرد: جلد اول کتاب حماسه حسینی استاد شهید مرتضی مطهری به عنوان منبع مسابقه معرفی می گردد و در طول این دو ماه محرم وصفر هر هفته یک سوال از این کتاب طراحی و اعلام می گردد و هر هفته به 4 نفر از برگزیدگان مسابقه هدایای نقدی و یک جلد کتاب نفیس اهدا می گردد.

این مسابقه با همکاری و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین، معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، موسسه فرهنگی هنری بامداد اشراق اردبیل، رسانه فضای مجازی سرعین شهریمیز، رسانه فضای مجازی چشمه لر و رسانه فضای مجازی سروش سبلان برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید