نمایش جزییات خبر
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۱

از دو اثر نویسنده و روزنامه نگار بوشهری رونمایی شد

در آیینی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و فعالان و صاحبنظران حوزه مطبوعات از دو اثر راضیه عقیلی مهر نویسنده و روزنامه نگار بوشهری رونمایی شد.
از دو اثر نویسنده و روزنامه نگار بوشهری رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل در این آیین گفت: کتاب بهترین و موثرترین دوست انسان است که بر اطلاعات بشر می افزاید.
آنیتا مظفری بیان داشت: این دو اثر از اولین کتاب هایی است که در حوزه مطبوعات و رسانه به قلم یک بانو نوشته شده و باید این اتفاق را به فال نیک گرفت.
وی عنوان کرد: با توجه به محتویات این دو کتاب و شیوع ویروس کرونا انتشار این مجموعه ها در فضای مجازی از ضروریات است.
مظفری افزود: قدم گذاشتن در اولین پله های حوزه مطبوعات و رسیدن به جایگاه امروزی نشان از پشتکار و علاقه راضیه عقیلی مهر به حوزه فرهنگی دارد.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل در پایان اظهار امیدواری کرد که با بازگشت شرایط جامعه به روال عادی شاهد رونق برنامه‌های فرهنگی از جمله رونمایی از کتاب نویسندگان و فرهیختگان در سطح استان باشیم.
راضیه عقیلی مهر نیز بیان داشت: این کتاب با حمایت پیشکسوتان حوزه مطبوعات و رسانه با هدف معرفی توانمندی بانوان در تمام عرصه های جامعه تدوین و چاپ شده است.
وی افزود: شاکله اصلی جامعه را بانوان تشکیل می دهند و این به دلیل نقش موثر آنها در زندگی است.
عقیلی مهر اظهار کرد: به همان اندازه فعالیت بانوان در حوزه مطبوعات حضور آقایان نیز نیاز است تا با هم اندیشی و همفکری مسائل و مشکلات برطرف شود.
وی ادامه داد: این دو مجموعه توسط انتشارات "نای بند" در ارتباط با یادداشت های مطبوعاتی و گفتگو های اجتماعی، فرهنگی و خبری به چاپ رسیده است.
در ادامه علاوه بر بیان نکاتی توسط عبدالله رئیسی، رضا معتمد، اسکندر احمدنیا، علی احمدی، علی هوشمند و فاطمه فرامرزی در ارتباط با کتب، از دو اثر راضیه عقیلی مهر به عنوان "ردپا درشهر" و "فانوس و دریا" رونمایی شد.
لازم به توضیح است "مجموعه داستان کوتاه و ماهیت و کارآیی قراردادهای بیع متقابل از دیگر آثار راضیه عقیلی مهر است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید