نمایش جزییات خبر
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۴۱

عملکرد درخشان لرستان در ثبت نام تسهیلات فرهنگی و هنری کرونا

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: لرستان در زمینه تشکیل پرونده های فرهنگی و هنری " تسهیلات کرونا " در سامانه کارا، رتبه ششم کشور را از آن خود کرد.
عملکرد درخشان لرستان در ثبت نام تسهیلات فرهنگی و هنری کرونا

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمد حسین فتایی با اعلام این خبر، گفت: بر اساس آخرین آمار اعلام شده تا 26 مرداد ماه، لرستان توانست 921 فقره پرونده فرهنگی و هنری تسهیلات کرونا را در سامانه کارا به ثبت برساند. 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد:بر اساس این آمار استانهای تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، مازندران و لرستان به ترتیب بیشترین پرونده های فرهنگی و هنری تسهیلات کرونارا تشکیل داده و رتبه های اول تا ششم کشوری را دارا می باشند.

وی افزود:تعداد اشتغال ثبت شده توسط استان در سامانه کارا  1187 فقره و میزان تسهیلات درخواستی بیش از 14 میلیارد تومان بوده است.

فتایی ابراز داشت:شهرستان خرم آباد بیشترین میزان ثبت نامی را داشته و پس از آن به ترتیب شهرستانهای دورود، بروجرد، الیگودرز، کوهدشت، دلفان، سلسله، پلدختر، ازنا، رومشگان و دوره قرار دارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در پایان خاطر نشان ساخت: جا دارد از زحمات فرید رحمتی، معاون هنری و سینمایی اداره کل و دبیر سامانه در استان به دلیل این عملکرد تشکر کنیم.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید