نمایش جزییات خبر
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۵۴

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان به نیابت از وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی از استاد شیرمحمد اسپندار عیادت کرد

جمعی از هنرمندان و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان از استاد شیرمحمد اسپندار در شهرستان ایرانشهر عیادت کردند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان به نیابت از وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی از استاد شیرمحمد اسپندار عیادت کرد
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان گفت:با توجه به اینکه استاد اسپندار دچار کهولت سن می باشد همه هفته طی تماس تلفنی جویای احوال این هنرمند گرانقدر هستیم و بنده به نمایندگی ازسوی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در منزل وی  حضور یافته و از نزدیک در جریان وضعیت جسمانی ایشان قرار گرفتیم.
حسین مسگرانی در عیادت از استاد اسپندار افزود: توجه و اهمیت به سلامتی هنرمندان به ویژه اساتید پیشکسوت به صورت مستمر سرلوحه کاراین اداره کل است و جویای احوال این هنرمندان از طرق مختلف بوده‌ایم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان حال عمومی استاداسپندار را رضایت بخش ذکر کرد و بیان داشت: استاد اسپندار جز اساتید ارزشمند و پیشکسوت کشور است و از سوی وزارت و این اداره کل تحت حمایت های مادی و معنوی قرار گرفته است.
مسگرانی ادامه داد : با توجه به مشکل چشمی ایشان در صورت نیاز به درمان، چه در داخل وچه در خارج استان همراهی خواهند داشت.
وی ادامه داد: قبلا هم به خانواده استاد پیشنهاد شده درصورت نیاز ایشان به پرستار خانگی، این اداره کل هزینه های ،پرستاری  را به عهده خواهد گرفت.
 
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی سیستان وبلوچستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید