نمایش جزییات خبر
به مناسبت روز بازنشستگان و سالروز ورود آزادگان؛
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۳۱

دیدار مجازی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دو همکار بازنشسته آزاده

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دو همکار بازنشسته آزاده به صورت مجازی دیدار و گفت و گو کرد.
دیدار مجازی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دو همکار بازنشسته آزاده

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با «سید ابوالفضل حسینی» و « عبدالصمد اینچه برونی» همکاران بازنشسته ی آزاده ی خود به ترتیب در شهرستان گرگان و گنبد کاووس به مناسبت روز تکریم بازنشستگان و سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی به صورت مجازی دیدار و گفت و گو کرد.

کشمیری در این دیدارها که به علت شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت فاصله ی اجتماعی به صورت مجازی برگزار شد، ضمن تبریک روز تکریم بازنشستگان و گرامیداشت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، گفت: بازنشتگان سرمایه های بزرگ تجربه و دانش در سازمان ها و ادارات و گنجینه هایی ماندگار هستند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ادامه با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، افزود: 26 مرداد 1369 سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی؛ یکی از غرورانگیزترین روزهای نظام جمهوری اسلامی بود.

وی ادامه داد: انسان با یادآوری روزهای ورود آزادگان به میهن به وجد می‌آید؛ دورانی که هم‌خانواده‌های شما و هم تمام مردم ایران در انتظار ورود آزادگان به خاک پاک میهن بودند و امروز توفیق ملاقات مجدد با شما را پیدا کردیم.

کشمیری در خاتمه، گفت: یاد و بزرگداشت عزیزان جانباز و آزاده در واقع ترویج روحیه ایثار، ازخودگذشتگی و کار برای خداست؛ این بزرگواران نمونه و مصداق خوبی برای پاسداشت ارزش‌ها هستند.

یادآوری می شود در تقویم رسمی کشورمان روز 25 مرداد ماه به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان و 26 مرداد ماه سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی نام گذاری شده اند.

 

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید