نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان؛
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۳

طرح مسکن ملی برای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در دست پیگیری است

عادله کشمیری: متقاضیان درخواست های مکتوب خود را به دبیرخانه اداره بدهند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: با پیگیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طرح مسکن ملی برای کلیه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه پیش بینی خواهد شد.
طرح مسکن ملی برای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در دست پیگیری است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری افزود: میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و راه و شهرسازی گفت و گوهایی شکل گرفته است که امیدوارم به زودی به مرحله تفاهم و توافق نامه برسد و ما شاهد اجرایی شدن طرح مسکن ملی برای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه باشیم.

وی افزود: در قالب این طرح متقاضی و افراد تحت تکفل باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از 1/1/1384به بعد بوده و از تاریخ 22/11/1357 از هیچ یک از امکانات نهادهای عمومی غیر دولتی مربوط به تامین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد و به عبارتی فرم «ج» در استعلام از سامانه مربوطه (موضوع ماده یک آیین نامه اجرای قانون ساماندهی عرضه و تامین مسکن) سبز باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از متقاضیان واجد شرایط اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان خواست تا درخواست مکتوب خود را در اسرع وقت (حداکثر یک هفته ی آتی) به دبیرخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و ادارات تابعه در شهرستان ها به منظور شناسایی متقاضیان ارائه کنند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید