نمایش جزییات خبر
احسانی:
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱

با حمایت های همه جانبه استاندار همدان، شهرک شیهد مدنی دارای مجتمع فرهنگی و هنری شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از بهره‌برداری مجتمع شهید سلیمانی با مساحت ۵ هزار مترمربع در روزهای آینده خبر داد و گفت: با حمایت های همه جانبه استاندار همدان، شهرک شیهد مدنی دارای مجتمع فرهنگی و هنری شد.
با حمایت های همه جانبه استاندار همدان، شهرک شیهد مدنی دارای مجتمع فرهنگی و هنری شد

 به گزارش روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای فعالیت در عرصه فرهنگ باید کفش آهنین به پا کرد، گفت: کار خبرنگاران کار سختی‌ست و اهالی رسانه استان به خوبی از عهده این وظایف سنگین برمی‌آیند.

وی با تاکید بر فعالیت مثبت و اثرگذار اهالی مطبوعات استان، یادآور شد: این میزان اثرگذاری اهالی مطبوعات استان مایه فخر و مباهات ماست.

احسانی در رابطه با اجرای طرح‌های فرهنگی استان، یادآور شد: مجتمع شهید مظاهری شهر مریانج در حال تجهیز سالن سینماست و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه مجتمع شهید سلیمانی در شهرک مدنی تا یک هفته دیگر افتتاح خواهد شد، اظهار کرد: موزه هنرهای معاصر همدان نیز سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

احسانی در خصوص برگزاری اختتامیه جشنواره مجازی آیه‌های بهشتی خاطرنشان کرد: این جشنواره ملی به صورت مجازی با شرکت علاقمندان برگزار شد.

وی با بیان اینکه ۳۵ اثر به دبیرخانه جشنواره مجازی سراسری استندآپ کمدی ارسال شد، خاطرنشان کرد: اختتامیه این جشنواره روز سه شنبه ۲۸ مردادماه در مجتمع شهید آوینی برگزار می‌شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید