نمایش جزییات خبر
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲

پنجمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه انجام شد

پنجمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه با همکاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و کانون فرهنگی هنری اندیشه مسجد امام حسین علیه السلام شهر بوشهر انجام شد.
پنجمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه انجام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در این ارتباط گفت: کمک های مومنانه یکی از اقدامات موثر در راستای انفاق و نوع دوستی است که همواره مردم ایران بویژه بوشهر به این مهم نگاه ویژه داشته اند.

علیرضا پولاد افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان به عنوان یک مسئله جدی، مردم با مشارکت بیشتری در این راه گام برداشته اند و با کمک های نقدی و غیرنقدی افراد کم بضاعت را یاری نمودند.

وی بیان کرد: ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با همکاری کانون ها و دیگر دستگاه های اجرایی با جمع آوری کمک های نقدی و مایحتاج روزمره افراد آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا و کم بضاعت را در پنج مرحله مورد یاری قرار دادند.

پولاد عنوان داشت: در پنجمین مرحله رزمایش تعداد 200 بسته حمایتی شامل برنج، روغن، رب و حبوبات معادل دیست هزار تومان در اختیار خانواده های نیازمند شهر بوشهر گذاشته شد.  

وی اظهار کرد: در فاصله بین عید قربان تا عید غدیر نیز سیصد کیلو گوشت تهیه و با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت بسته بندی بین مردم بوشهر توزیع شد.

پولاد بیان داشت: مبلغ 45 میلیون تومان با نگاه ویژه مردم خیر و نیکوکار استان برای پخت غذای گرم به تعداد 2 هزار پرس غذا جمع آوری و در اختیار خانواده ها قرار گرفت.

وی ادامه داد: حدود چهارصد میلیون تومان در چهار مرحله قبلی این رزمایش به صورت نقدی و کمک های مردمی در سطح استان جمع آوری شد و با شناسایی خانواده های نیازمند بین آنها توزیع گردید. 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در پایان ضمن تشکر از همه افرادی که در این راستا مشارکت داشتند درخواست کرد کسانی که تمکن مالی دارند با پایداری این کمک‌ها شادی را به خانواده‌ های مستمند هدیه دهند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید