نمایش جزییات خبر
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۱

برنامه های تابستانه فهما در کانون های مساجد به صورت مجازی برگزار می شود

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی هم برنامه های کانون ها به صورت حضوری برگزار نخواهد شد، گفت:برنامه های تابستانه فهما در کانون های مساجد به صورت مجازی و تلفیقی برگزار می شود.
برنامه های تابستانه فهما در کانون های مساجد به صورت مجازی برگزار می شود

«محمد ابدالی تکلو» با اشاره به اینکه با توجه به شرایط امروز و شیوع کرونا، برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد تا ۱۰ شهریور در شبکه های مجازی و به صورت تلفیقی برگزار می شود، گفت:کانون های مجری برنامه های اوقات فراغت باید با توجه به شیوع کرونا و ممنوعیت برنامه های حضوری نسبت به ایجاد کانال تحت عنوان پایگاه تابستانه فهما در یکی از پیام رسان ها اقدام نمایند و جدول برنامه های اوقات فراغت کانون را بر اساس چارچوب اعلامی ستاد و برنامه های پیشنهادی کانون اقدام نمایند همچنین کانون باید لینک کانال را به ستاد اعلام کند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی هم برنامه های کانون ها به صورت حضوری برگزار نخواهد شد، گفت: در شهرهای با وضعیت زرد و سفید هم کانون ها می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی نسبت به برگزاری برنامه ها اقدام کنند.

وی ادامه داد:راه اندازی پایگاه فهما، برگزاری مسابقات خاطره نویسی و اجرای مسابقات پانتومیم از برنامه های تابستانه کانون های مساجد است و تمام برنامه ها طوری برنامه ریزی شده که امکان انجام آنها در فضای مجازی وجود داشته باشد.

ابدالی تکلو با بیان اینکه برگزاری مسابقه کتابخوانی را در فضای مجازی خواهیم داشت همچنین برنامه شنبه های کتاب هم به طور جدی ادامه خواهد یافت، افزود:در رواق همدلی مشارکت در پویش ملی مسجدی ها را انجام خواهیم داد همچنین تکریم‌ خانواده شهدا در طرح سه شنبه های تکریم از دیگر برنامه های طرح اوقات فراغت خواهد بود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه تمام کانون ها موظف به رعایت تمامی نکات بهداشتی از جمله استفاده از ماسک هستند، گفت:برنامه های کانون های مساجد در سه شبستان فرهنگ، هنر و نوآوری و رواق های نور، کتاب، دانش، همدلی، رسانه، سرود، فیلم، نمایش، قلم، ترنج، کارآفرینی و فناوری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در شهرهای با وضعیت سفید و زرد کانون ها می توانند با رعایت تمام نکات بهداشتی نسبت به برگزاری برنامه ها اقدام کنند، اظهارکرد:کانون های مجری ویژه برنامه اوقات فراغت موظفند با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در پویش «من ماسک میزنم» مشارکت فعال داشته باشند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید