نمایش جزییات خبر
عبدالهادی فقهی زاده مطرح کرد؛
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۱۵

جشنواره های ملی آیات گفتمان فرهنگ قرآنی را تقویت می کنند

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به صورت تلفنی مهمان آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی نگارگری آیات به میزبانی استان گلستان بود، گفت: این جشنواره در راستای اهداف، سیاست ها و راهبردهای منشور توسعه فعالیت‌های قرآنی کشور است.
جشنواره های ملی آیات گفتمان فرهنگ قرآنی را تقویت می کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی نگارگری آیات به صورت زنده  تلویزیونی از شبکه استانی گلستان  در ساعت 22 روز پنج شنبه 23 مرداد ماه برگزار و پخش شد.

در این آیین عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به صورت تلفنی مهمان مراسم بود ضمن قدردانی از عوامل برپایی این رویداد هنری و قرآنی، گفت: در نخستین دوره به میزبانی استان اصفهان در سال 95 تعداد 160 اثر به جشنواره رسید و امسال در دومین دوره به میزبانی استان گلستان شاهد رشد چشمگیری با حضور بیش از 350 اثر بوده ایم.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در راستای اهداف، سیاست ها و راهبردهای منشور توسعه فعالیت‌های قرآنی کشور است، افزود: جشنواره های ملی آیات گفتمان فرهنگ قرآنی را تقویت می کند.

فقهی زاده با قدردانی ویژه از محمدرضا عباسپور دبیر هنری جشنواره به پاس جدیت  و پیگیری و نیز تاکید بر نقش نماز به عنوان جلوه ای از ارتباط آدمی با خداوند که از بخش های ویژه این رویداد ارزشمند است، گفت: نقش هنر در تقویت  و ایجاد گفتمان قرآنی در جامعه موثر است و ما در معاونت قرآنی وزارت فرهنگ  و ارشاد اسلامی توجه ای ویژه ای به این مهم داریم.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید