نمایش جزییات خبر
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۱۵

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی در بخش پاتاوه شهرستان دنا

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر و بخش پاتاوه با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی در بخش پاتاوه با حضور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دنا در مصلای امام هادی ع شهر پاتاوه برگزار شد.
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی در بخش پاتاوه شهرستان دنا

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا در این جلسه که به ریاست حجه الاسلام چراغی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی بحش پاتاوه برگزار شد ضمن خیر مقدم به حضار در چلسه گفت: بزرگداشت ماه محرم و صفر از جمله ویژگی های و خواسته های همیشگی تشیع و مردم ایران زمین در هر جایی از کره خاکی می باشد. چراغی در ادامه گفت: توجه به پروتکل های بهداشتی و عمل به قانون  و حفظ سلامت و تندرستی مردم در عین اعتقاد به حرکت غروز آفرین و شهادت طلبانه حسین بن علی ع باید مد نظر همگان باشد و لب و حقیقت این قیام که دوری از هرگونه ذلت و حقارت است مد نظر قرار گیرد و ظواهر امر را فدای واقعیت و حقیقت نکنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی پاتاوه در ادامه گفت : گرامیداشت هفته دفاع مقدس وظیفه ای است که برای استمرار فرهنگ ایثار و شهادت به آحاد جامعه خصوصا نسل های جدید می باید مورد مداقه قرار گیرد. قائمی بخشدار پاتاوه هم در جلسه با بیان آمادگی برگزاری مراسمات محرم در اوج رعایت پروتکل های بهداشتی و حرمت نهادن به سلامت و تندرستی مردم را مد نظر داریم گفت:در عین برگزاری مراسمات با تکیه بر موارد بهداشتی تلاش داریم با برنامه های نو و بکر و تازه این ماه عزیز را گرامی بداریم.

فرهاد ناصری رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا هم در این جلسه گفت: نگاه ما در حل و فصل معضلات توجه به فرهنگ بعنوان قدرتمند ترین داشته در مواجهه با آسیب هاست و می طلبد از این قدرت و داشته ارزشمند در همه مباحث و موضوعات اجتماعی خصوصا ماه محرم و صفر و وجود ویروس منحوس کرونا که سبک جدیدی از زندگی را می طلبد ، استفاده کنیم.

روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید