نمایش جزییات خبر
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کمیسیون فرهنگی مجلس

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح بررسی‌های جلسه عصر سه‌شنبه(21مردادماه) کمیسیون متبوع خود از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه خبر داد.
حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کمیسیون فرهنگی مجلس

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید نصیرایی در خصوص جلسه عصر سه‌شنبه(21مردادماه) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: عصر روز گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه کمیسیون حضور پیدا کرده و گزارشی از عملکرد خود ارائه کردند، همچنین اعضای کمیسیون دغدغه‌ها، گلایه‌ها و مباحث خود را در حوزه فرهنگ و ارشاد مطرح کردند، آقای صالحی نیز دلیل بخشی از مشکلات حوزه کاری خود را مسئله اعتبار و منابع عنوان کرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جلساتی که پیشتر کمیسیون فرهنگی با وزرای ورزش و جوانان و میراث فرهنگی وگردشگری برگزار کرده گفت: تلاش ما در کمیسیون تا به امروز بر این بوده که یک فضای تعاملی را با وزرا پیش ببریم، ما بیشتر تاکنون تلاش داشتیم از نگاه وزرا در حوزه کاری خود نسبت به مباحث فرهنگی کشور آگاه شویم و این موضوع را بررسی کنیم که آنها مسائل حوزه کاری خود را چگونه پیش می‌برند.

وی در پایان افزود: البته از هفته آینده سوالاتی که از وزرا در دستور کار کمیسیون مطرح است بررسی می‌شود که وزرا باید در کمیسیون حاضر شوند و به سوالات پاسخ دهند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید