نمایش جزییات خبر
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از دفتر خبرگزاری ایرنا جنوب کرمان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به مناسبت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی جنوب کرمان بازدید و با تحریریه و کارکنان این مجموعه به گفتگو نشست.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از دفتر خبرگزاری ایرنا  جنوب کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به همراه معاونین این اداره کل از دفتر خبرگزاری ایرنا جنوب کرمان بازدید و از کارکنان این دفتر تقدیر کرد.

حسین اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان  در این دیداربا بیان اینکه خبرنگاران می توانند نقاط قوت و ضعف جامعه را به متولیان منتقل کرده و در جهت رفع مشکلات جامعه گام بردارند، گفت: جنوب کرمان در حوزه رسانه ظرفیت های بسیار خوبی دارد و فضای رقابتی موثری ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه خبرگزاری ایرنا یک خبرگزاری بسیار دقیق و دارای صحت خبری است، افزود: خبرگزاری ایرنا ظرفیت بسیار خوبی در این منطقه است وجود چنین رسانه هایی باعث می شود حداقل کمبود ها نمایان و ضعف ها برطرف شود.

اسحاقی با تاکید بر اینکه می طلبد در حوزه های مختلف خبرنگار تخصصی پرورش دهیم، عنوان کرد: جنوب کرمان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های مختلفی است می طلبد در هر حوزه ای برای نشان دادن این ظرفیت ها و ظرفیت های ناشناخته خبرنگار تخصصی پرورش دهیم.

وی با اشاره به برگزاری پویش منطقه ای سواد رسانه ای در جیرفت، گفت: این پویش بسیار کار ساز و ضروری است چرا که این پویش می تواند  ظرفیت شرکت های دانش بنیان را در جنوب کرمان افزایش دهد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با بیان اینکه رسانه ها در حوزه توسعه و پیشبرد فرهنگی اقتصادی و سیاسی منطقه نقش موثری دارند، تصریح کرد: چرا که تحقق و توسعه هر منطقه بدون حضور رسانه ها محقق نمی شود.

کمیل بهشتیان مدیر ایرنا جنوب کرمان نیز در این دیدارگفت: خبرگزاری ایرنا به دنبال واقعیت گرایی و بررسی واقعیت ها است و از هیچ تلاشی برای شناسایی ظرفیت های منطقه دریغ نمی کند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید