نمایش جزییات خبر
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳

برگزاری مراسم تجلیل از نفرات برتر دوسالانه نقاشان استان قم

مراسم تجلیل از نفرات برتر دوسالانه نقاشان استان قم و فراخوان هنرهای تجسمی مدافعان سلامت با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اساتید هنرهای تجسمی در سالن شهید سیدمرتضی آوینی برگزار شد.
برگزاری مراسم تجلیل از نفرات برتر دوسالانه نقاشان استان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، سیدموسی حسینی‌کاشانی با اشاره به وضعیت کنونی جامعه در مواجهه با ویروس کرونا عنوان کرد: با توجه به وضعیت قرمز در برخی از استان‌ها و تغییر رویکرد برنامه‌های فرهنگی و هنری شایسته است انجمن هنرهای تجسمی که همیشه پیشگام بوده است، در این امر نیز پویا باشد و نسبت به آموزش‌ها و برنامه‌های فرهنگی خود فعال باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم ادامه داد: با توجه به کار خوب انجمن خوشنویسان در امر برگزاری کلاس‌های آنلاین خوشنویسی در وضعیت اخیر کرونا، طبیعی است آموزش‌های هنری و رویکردهای فرهنگی نیز باید به‌روز باشد تا با توجه به محدودیت‌های اخیر و با کمک هنرمندان استان بتوانیم این دوره را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: با شرایط اخیر که باعث آسیب دیدن برنامه‌های فرهنگی و هنری شده است، اقداماتی در این زمینه آغاز شده است که به کمک هنرمندان بیاید و جلوی تضییع برخی از ضررهای وارد آمده بر بدنه فرهنگ و هنر را بگیرد.

حسینی کاشانی با اشاره به بیمه هنرمندان و بیمه کارا که در خدمت اهالی فرهنگ و هنر است، ابراز کرد: هنرمندان استان با به کارگیری خدمات بیمه‌ای باید بتوانند از این خدمات استفاده کنند و موجبات جلوگیری از خسران به‌وجود آمده در امر فرهنگی و هنری را فراهم کنند.

ایشان در پایان مراسم از بانیان موسس انجمن هنرهای تجسمی استان قدردانی کرد و اظهار داشت: امیدوارم این انجمن با همین ترتیب و کیفیت پیش برود و آثار درخور شایسته‌ای را از این انجمن شاهد باشیم.

گفتنی است این مراسم با تجلیل از نفرات برتر دوسالانه نقاشان استان قم و تجلیل از نفرات برتر فراخوان هنرهای تجسمی مدافعان سلامت و نیز رونمایی از کارت‌های عضویت انجمن هنرهای تجسمی استان قم به کار خود پایان داد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید