نمایش جزییات خبر
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۷

۲۵ میلیارد تومان تسهیلات به کانون‌های برتر رویداد فهما پرداخت می‌شود

رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به کسب رتبه ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان در رشته «اوقات فراغت» از پرداخت۲۵ میلیارد تومان تسهیلات به کانون‌های برتر در رویداد ملی فهما خبر داد.
رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به کسب رتبه ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان در رشته «اوقات فراغت» از پرداخت۲۵ میلیارد تومان تسهیلات به کانون‌های برتر در رویداد ملی ف

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان،‌ حجت‌الاسلام «حبیب‌رضا ارزانی» روز چهارشنبه (22 مرداد) در ارتباط تصویری با «فیروز فاضلی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و حجت‌الاسلام «محمدعلی رضوانی‌نژاد» مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری استان، کسب مقام برتر گیلان در رویداد ملی فهما در رشته«اوقات فراغت» را تبریک گفت.

 

مشاور وزیر و رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به فعالیت‌های مطلوب و موثر کانون‌های مساجد گیلان به‌ویژه در حوزه اوقات فراغت افزود: برنامه‌ها و فعالیت‌های کانون‌های مساجد این استان در رویداد ملی «فهما» در کشور بسیار ممتاز بوده و در زمان اجرای اولیه طرح، استان اول بود.

 

وی با قدردانی از فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های مساجد گیلان گفت: 46 کانون فرهنگی و هنری این استان در رویداد ملی فهما مقام‌های اول تا پنجم را کسب کردند.

 

حجت الاسلام ارزانی بر حمایت از کانون‌های برتر در نخستین دوره رویداد ملی فهما تاکید و تصریح کرد: یک هزار و 600 کانون از 25 هزار کانون کشور در این رویداد برگزیده شدند که مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرند.

 

وی از حمایت ویژه از کانون‌های مساجد گیلان به جهت کسب رتبه برتر کشوری خبر داد و افزود: 25 میلیارد تومان تهسیلات به کانون‌های برگزیده این رویداد ملی اختصاص یافته است که شرایط دریافت آن طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

 

مشاورز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به شهرستان شفت که مجری طرح سفیران اجتماعی و یاریگران زندگی در گیلان هستند اعلام کرد: کانون‌های فرهنگی و هنری شهرستان شفت نیز امسال در قالب این طرح‌ها مورد حمایت قرار می‌گیرند.

 

وی با بیان اینکه دومین دوره این رویداد ملی همزمان با هفته وحدت سال 1400 آغاز می‌شود تصریح کرد: سال 1401 استان برتر انتخاب و به‌عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد «فهما» ایران معرفی می‌شود.

 

حجت الاسلام ارزانی ابراز امیدواری کرد مجموعه اقدامات انجام شده در این رویداد و انعقاد تقاهم‌نامه با دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف منجر به حمایت جدی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری کانون‌های مساجد در سراسر کشور شود.

اشتراک در
کلیدواژه ها: رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به کسب رتبه ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان در رشته «اوقات فراغت» از پرداخت۲۵ میلیارد تومان تسهیلات به کانون‌های برتر در رویداد ملی ف
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید