نمایش جزییات خبر
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۰۲

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با پیشکسوت عرصه مطبوعات و رسانه استان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به همراه معاون فرهنگی و مطبوعاتی این اداره کل با حسن مرادی، پیشکسوت عرصه مطبوعات و رسانه ی استان دیدار کرد.
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با پیشکسوت عرصه مطبوعات و رسانه استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، عصر دوشنبه بیستم مرداد ماه احمدحسین فتایی؛ مدیرکل به همراه رضا نیازی؛ معاون فرهنگی و مطبوعاتی، سجاد شفیعی؛ مسئول روابط عمومی و کیانوش سوری؛ مسئول واحد مطبوعات اداره کل، ضمن حضور در منزل حسن مرادی، پیشکسوت عرصه مطبوعات و سرپرست نمایندگی روزنامه جمهوری اسلامی در استان، با وی دیدار و گفتگو کرد. 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این دیدار ضمن تاکید بر لزوم تکریم پیشکسوتان عرصه های مختلف فرهنگی و هنری، توسط متولیان و فعالان عرصه فرهنگ و هنر و تبریک روز خبرنگار، گفت: فعالیت مطبوعاتی در لرستان پیشینه ی روشنی دارد و پیشکسوتان رسانه و مطبوعات استان به عنوان ظرفیتها و ذخایری ارزشمند، همواره باید توسط مسئولین و فعالان این عرصه مورد تکریم و احترام قرار گیرند.

وی افزود: رسانه ها و مطبوعات استان به مثابه بازوانی توانمند برای نظام و دولت هستند که مسیر را برای خدمت رسانی و خدمتگذاری به مردم شریف لرستان هموار کرده و ضمن برجسته نمودن نقاط قوت، کاستی ها و نقاط ضعف را در جهت بهبود شرایط گوشزد می کنند. 

پیشکسوت رسانه ای لرستان نیز در این دیدار ضمن خیرمقدم به مدیر کل و هیات همراه و تشکر از نگاه ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به پیشکسوتان فرهنگی، هنری و رسانه ای استان، گفت: نشریات و رسانه های لرستان باید فارغ از مرزبندی های مرسوم و با نیت خدمت به هم استانی ها و همشهریان خود فعالیت کرده و ضمن کنار گذاشتن منافع شخصی، نگاه و هدفشان توسعه استان باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید