نمایش جزییات خبر
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۴۵

تشکیل هسته گزینش ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور منشا اثرات مثبت است

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن تقدیر از شکل‌گیری هسته گزینش ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنر مساجد کشور، این اتفاق را منشا اثرات مثبت و بالندگی برای مجموعه ستاد هماهنگی کانون‌های (فهما) دانست.
تشکیل هسته گزینش ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور منشا اثرات مثبت است
به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، نشست افتتاح هسته گزینش ستاد هماهنگی کانون‌‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و موسسات مشمول قانون تسرّی، دوشنبه 20 مرداد با حضور «علی‌اصغر کاراندیش مروستی» معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین «حبیب‌رضا ارزانی» مشاور وزیر و رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

 

در ابتدای این نشست حجت‌الاسلام و المسلمین ارزانی، طی سخنانی با اشاره به تصویب اساس‌نامه ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: از سوی دیگر سند تحول و تشکیل شورای سیاست گذاری نیز از جمله اتفاقاتی بود که تاکنون به ثمر رسید و امروز نیز در راستای تثبیت نیروی انسانی، هسته گزینش را تشکیل دادیم.

 

در ادامه این نشست؛  کاراندیش طی سخنانی ضمن ابراز مسرت از شکل‌گیری هسته گزینش ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ابراز امیدواری کرد که این هسته برای مجموعه ستاد نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

 

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها، با بیان اینکه از پایه‌های اساسی هر سیستم منابع انسانی آن مجموعه هستند، تصریح کرد: هسته گزینش ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنر مساجد کشور ضمن رعایت چارچوب های قانونی باید به گونه ای عمل کند که انگیزه و تعلق خاطر کارمندان را نسبت به سیستم و کشور دو چندان کند.
 
کاراندیش گفت: گاهی یک مدیر با استفاده از تمام توان و ابزارهای مدیریتی و با نیروهای موجود بهترین اثر بخشی را در سیستم ایجاد می کند و مدیر بعدی که پس از او می آید از ظرفیت آن مجموعه و نیروهای موجود به خوبی استفاده نمی‌کند و طبیعی است، یک همکار که روزی برای مجموعه مفید بود تبدیل به نیرویی مشکل ساز می شود؛ بنابراین برخی از مسایل به نوع مدیریت باز می گردد نَه به توان تخصصی کارکنان.
 
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری کرد تشکیل هسته گزینش ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور منجر به بالندگی و ثمرات روزافزون این مجموعه شود.
 
 
روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید