نمایش جزییات خبر
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸

12 کتاب فروشی در طرح تابستانه کتاب 99 گلستان مشارکت دارند

عادله کشمیری گفت: 12 کتاب‌فروشی در شهرستان‌های گرگان، گنبد و کردکوی از استان گلستان در «تابستانه کتاب99» مشارکت فعال دارند.
12 کتاب فروشی در طرح تابستانه کتاب 99 گلستان مشارکت دارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، گفت: این طرح از شنبه 18 مردادماه هم‌زمان با عید غدیر خم با مشارکت 12 کتاب‌فروشی در استان گلستان آغاز شد و تا ساعت 24 روز پنج‌شنبه 30 مردادماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و کتاب‌های دانشگاهی را با 20 درصد یارانه خرید از کتاب‌فروشی‌های عضو طرح خریداری کنند. همچنین، سقف مجاز خرید برای هر خریدار یک‌میلیون و 500 هزار ریال است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، ضمن دعوت از علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی، گفت: در استان گلستان کتاب‌فروشی‌های خانه کتاب گرگان، سرزمین کتاب، شهر کتاب، علم و صنعت، بانک کتاب جلالی شعبه یک و سه در شهر گرگان، جنگل، دانشجو و فرهنگ نو و کتاب‌فروشی‌های سلام و شهر کتاب در شهرستان گنبد و کتاب‌فروشی اوستا در شهرستان کردکوی در این طرح حضور داشته و پذیرای دوستداران کتاب هستند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید