نمایش جزییات خبر
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۶

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از پایگاه خبری اشکذر خبر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزدبمناسبت هفته خبرنگار از پایگاه خبری اشکذر خبر بازدید کرد.
بازدید  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از پایگاه خبری اشکذر خبر

مجید جوادیان زاده ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از فعالیت های سایت خبری اشکذر خبر، فعالیت رسانه های یزد در ایام کرونا قابل تحسین دانست.

وی با اذعان پایین بودن شاخص های فرهنگی در این شهرستان، اظهار داشت: با توجه به وجود صنایع متعدد در شهرستان، وجود باشگاه های متعدد پرورش اسب و افراد متمول و خیر در شهرستان اشکذر وضعیت فرهنگی و رسانه ای کنونی در شان این شهرستان نیست و نشان دهنده  توسعه نامتوازن است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد این اداره طلایه دار  حمایت از اصحاب رسانه و فرهنگ دانست و افزود: باید در نخبگان حوزه قدرت و ثروت علاقه ایجاد شود تا در حوزه فرهنگ و رسانه سرمایه گذاری کنند.
جوادیان زاده ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، ادامه داد: با این حال با توجه به مشکلات آلودگی زیست محیطی  و مهاجرت جمعیت می شوند صنایع باید به مسئولیت اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند.

در این بازدید علیرضا عسکری مدیر مسئول سایت اشکذرخبر نیز ضمن قدردانی از نگاه ویژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد به پایگاه های خبری شهرستانی، تصریح کرد: نگاه عدالت محور مسئولان به موسسات و رسانه های مرکز استان و شهرستان موجب دلگرمی و رشد روز افزون آن ها می شود.

خبرنگار
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید