نمایش جزییات خبر
​ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۹

آغاز طرح تابستانه کتاب در همدان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از آغاز طرح تابستانه کتاب در همدان خبر داد
آغاز طرح تابستانه کتاب در همدان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی اظهار کرد: این طرح از روز شنبه (۱۸مرداد) در کتابفروشی‌های عضو این طرح در سراسر کشور آغاز شده است.

احسانی تأکید کرد: کتابفروشی‌هایی که در طرح «تابستانه کتاب» مشارکت کرده‌اند و با یارانه۲۰درصدی کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی را به مخاطبان ارائه می کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه اسامی و مشخصات کتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه کتاب ۹۹» به تفکیک هر استان بر روی سایت  tarh.ketab.ir  قابل مشاهده است، گفت: کتاب انصاری، برگ، فروغ، ایران زمین، انتشارات فراگیر هگمتانه، کتاب آرین، کتاب ناصرخسرو، کتاب نارنجی 1، کتاب نارنجی 2، کتاب نارنجی 3، شهر کتاب همدان، دهخدا (ملایر)، دانشجو، نشر روزاندیش، کتاب رواق، ابن‌سینا در این طرح مشارکت کرده اند و سقف مجاز خرید برای هر خریدار ۱۵۰ هزار تومان است.

 در «تابستانه کتاب۹۹» به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتاب‌فروشی‌ها فراهم شده است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید