نمایش جزییات خبر
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴

ضرورت برگزاری دوره طرح‌نویسی در «تابستانه فهما»/نقش اوقات فراغت در تربیت نسل مومن و انقلابی

کرباسی، نسبت به آموزش مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در راستای جذب اعتبار و مدیریت منابع مالی در «تابستانه فهما» تاکید کرد و گفت: اوقات فراغت نقش مهمی در تربیت نسل مومن و انقلابی ایفا می‌کند.
ضرورت برگزاری دوره طرح‌نویسی در «تابستانه فهما»/نقش اوقات فراغت در تربیت نسل مومن و انقلابی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان زنجان؛فاطمه کرباسی» در گفت‌وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از زنجان با بیان اینکه وجود بانک اطلاعاتی و دسترسی به آمار همواره موجب رشد مجموعه ها می شود گفت: اجرای طرح فهما در این راستا از حرکت های ماندگار در حوزه فعالیت های فرهنگی هنری کانونهای مساجد خواهد بود که نسل های آینده بر اهمیت آن صحه می گذارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجانبروز خلاقیت ها و برنامه ریزی های دقیق را محصول سختیها و مشکلات مالی دانسته و افزود: بودجه ریزی بر اساس فعالیتهای ثبت شده در سامانه بچههای مسجد می تواند با ایجاد انگیزه در بین بچه های مسجدی موجب رشد و شکوفایی کانونها و ایجاد رقابت سالم بین آنها شود.

وی ضمن اشاره به اهمیت فعالیت‌های اوقات فراغت در تربیت نسل مومن و مسجدی در کانونهای مساجد، بر پررنگ تر شدن این فعالیت ها در عرصه های رسانه ای و فضای مجازی تاکید کرد و افزود: شکل گیری شبکه ای از فعالان مسجدی در سامانه بچه های مسجد آسان‌ترین و بهترین وسیله دسترسی به تجربیات موفق کانونها است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید