نمایش جزییات خبر
رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی بهمئی گفت:
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۴

جشنواره قرآنی درشهرستان بهمئی برگزار می شود

جشنواره قرآنی بمناسبت هفته قرآن وعترت در شهرستان بهمئی برگزار می شود.
جشنواره قرآنی درشهرستان بهمئی  برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان جهان شاد طاعتی پور گفت:جشنواره قرآنی بمناسبت هفته قرآن وعترت در شهرستان بهمئی برگزار می شود.

جهان شاد طاعتی پور رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهمئی ضمن تبریک عید غدیر خم عید امامت و ولایت گفت:در این هفته که از طرف مدیرکل و معاونت قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد هفته قران وعترت نامگذاری شده است در شهرستان بهمئی به همین مناسبت جشنواره قرآن وعترت در محورهای زیر برگزار میگردد.

طاعتی پور گفت:محورهای جشنواره در محوریت برگزار جشنواره  کتابخوانی استانی با محوریت (نماز وسبک زندگی(و برگزاری مسابقات قرآنی شهرستانی بامحوریت(حفظ کل-حفظ جز۳۰-حفظ جز ۱-حفظ جز ۵-۱۰و قرائت وترتیل)برگزارمیشود.

وی درادامه سخنان خود روند جشنواره را تشریح وبیان داشت که سوالات مسابقه کتابخوانی استانی در سراسر استان پخش وبعد از سه ماه شرکت کنندگان آثار خود را به شهرستان ارسال نمودند که بعد از تصحیح به تعداد۲۰نفر از کسانیکه بیشترین امتیاز را کسب نمایند جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

این مسئول فرهنگی گفت:در محورهای دیگر جشنواره ان شاالله در روز سه شنبه ۲۱مردادماه همین هفته داورانی از استان جهت ارزیابی شرکت کنندگان در جشنواره حضور خواهند رسانید و بعد از داوری به کسانی که بتوانند در این مسابقات برگزیده شوند جوایزی اهداء خواهد شد.

این مسئول فرهنگی از تلاش وهمکاری مدیر کل ومعاونت قرآن وعترت اداره کل و روسای ادارات فرهنگ و ارشاد سراسر استان بجهت همکاری در این جشنواره تقدیر وتشکر نمود.

روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان بهمئی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید