نمایش جزییات خبر
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۴۸

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرگزاری‌های استان قم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به مناسبت روز خبرنگار از دفاتر خبرگزاری‌ها در قم بازدید کرد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرگزاری‌های استان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، در آستانه روز خبرنگار سیدموسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه محمدجواد محرابی معاون مطبوعاتی اداره کل، به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار ظهر پنجشنبه با حضور در دفاتر خبرگزاری‌ها در استان قم با مدیران خبرگزاری‌ها و خبرنگاران دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در این دیدارها از فعالیت‌های خبرگزاری‌ها در امر اطلاع‌رسانی در استان قم تقدیر کرد.

حسینی کاشانی با اشاره به تشکیل قرارگاه رسانه‌ای ویژه کرونا در استان قم، از اقدامات صورت گرفته در این قرارگاه تقدیر کرد و گفت: با توجه به شیوع موج دوم کرونا ضروری است که این قرارگاه با جدیت بیشتری در امر مدیریت فضای رسانه‌ای استان قم و ارائه هشدارهای لازم به مردم فعالیت کند.

وی بر لزوم توسعه فعالیتها و امیدبخشی به جامعه در کنار نقد حکیمانه و عالمانه و همراه با ارایه طریق به جامعه و مسئولان تاکید کرد.

خاطر نشان می‌شود در هفدهم مردادماه سال ۱۳۷۷، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نام‌گذاری کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید