نمایش جزییات خبر
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۲

پیام تبریک مدیر کل دفتر موسیقی به خبرنگاران

محمد اله‌یاری،‌ مدیر کل دفتر موسیقی، ضمن تأکید بر جایگاه والای خبرنگاران، روز 17 مردادماه را به خبرنگاران فرهنگ و هنر، تبریک گفت.
پیام تبریک مدیر کل دفتر موسیقی به خبرنگاران

به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی، در متن پیام وی آمده است: «به نام خدا

در روزگار ما، رسانه از تعریف متداول و عرفی خود فاصله گرفته است. توسعه زیر ساخت های الکترونیکی بر بستر فضای مجازی، این امکان را فراهم نموده با کمترین زحمت و فشردن چند کلید و ثبت چند لحظه، هر یک رسانه ای شویم و خبرنگاری. نه خبرگزاری می‌خواهد، نه وابستگی رسانه‌ای، نه نیازمند بیمه است و نه مسوولیت‌آور در قبال صحت و سقم خبر منتشره.

ساده انگاری است اگر از ذهن بگذرانیم این سهولت در انتشار خبر و به ظاهر ایفای رسالت خبرنگاری، جامعه را بی نیاز از خبرنگاران حرفه ای و بنگاه های حرفه ای اطلاع رسانی می کند.

شاید بر همین اساس هر سال هفدهم مرداد ماه، بهانه ای است برای یادآوری و ارج نهادن به تلاش های اصحاب رسانه. تلاشگرانی که علاوه بر رسالت آگاهی بخشی به جامعه، با نگاه و قلم نقادانه‌ی خود، موجبات شفافیت، پاسخگویی به هنگام مسوولین، ممانعت از سقوط به پرتگاه  کج روی و فساد و تمیز دادن سره از ناسره را فراهم می آورند.

به تلاش‌های خانواده بزرگ خبر و رسانه ارج می نهم و برای اهالی رسانه و بصورت ویژه خبرنگاران حوزه فرهنگ و هنر آرزوی سلامتی، تندرستی و ارتقای شرایط حرفه ای در وظیفه خطیری که بر عهده دارند، می نمایم. »

 

 

 

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید