نمایش جزییات خبر
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۱

خبرنگاری یک رسالت بسیار مهم و موثر در زندگی بشر است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: خبرنگاری یک رسالت بسیار مهم و موثر در زندگی بشر است چون خبر از مقوله معرفت، نظام فکری انسان را معماری می کند و در تاریخ جهان تاثیرگذار می باشد.
خبرنگاری یک رسالت بسیار مهم و موثر در زندگی بشر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در پیامی به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار بیان کرد: جهان استکبار به سرکردگی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس و کشورهای وابسته از دیرباز به دنبال مدیریت اداراکی حوزه معرفتی انسان بوده اند و اینک به دنبال این هستند که جهان را بر اساس نظام استکباری خود دچار تحریف و وارونگی کنند، تا بتوانند با مدیریت افکار به هدف‌های شوم خود بر مراکز قدرت و ثروت تسلط پیدا کنند.

وی افزود: در این شرایط جبهه مقاومت رسانه باید با افشای ماهیت جنایتکارانه استکبار با تحریف مقابله و اقدام به افشای واقعیت‌ها کند.

آیت الله صفایی بوشهری اظهار داشت: جبهه رسانه انقلابی ایران در خط مقدم مقاومت رسانه‌ای در مقابل استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا قرار دارد و خبرنگاران با مجاهدت رسانه‌ای خود باید در مقابل جهان استکبار بایستند و بتوانند تهاجم رسانه‌ای آنان را شکست دهند.

وی تصریح کرد: در شرایطی که جهان رسانه دچار پدیده شوم تهاجم رسانه‌ای استکبار و تسلط بر مراکز خبری از جمله پایگاه‌ها و شبکه‌های خبری دیداری و شنیداری شده، ایجاد جبهه مقاومت رسانه در مقابل استکبار ضروری است.

آیت الله صفایی بوشهری عنوان کرد: خبرنگاران رسانه انقلابی باید دارای دانش رسانه، تقوا و اخلاق رسانه‌ای، شجاعت و مجاهدت انقلابی، استکبارستیزی، ساختارهویتی، ملی و اسلامی، ولایتمداری و هوشمندی رسانه‌ای باشند و همچون شهدای عرصه رسانه مایه اعتلای معرفتی و حوزه اقدام در جامعه در راستای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران باشند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: بسیج رسانه خط مقدم رسانه انقلابی و در عرصه جهاد رسانه‌ای پیشگام و پیشران لشکر عظیم رسانه است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید