نمایش جزییات خبر
استاندار قم:
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۳۳

ارزش‌های اسلامی و انقلابی را باید با زبان روز به نسل جوان منتقل کنیم

استاندار قم گفت: ما باید تلاش کنیم تا با زبان مناسب ارزش‌های اسلامی و انقلابی را به نسل جدید برسانیم و در این مسیر از ظرفیت‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بهره‌مند شویم.
ارزش‌های اسلامی و انقلابی را باید با زبان روز به نسل جوان منتقل کنیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، بهرام سرمست عصر روز پنجشنبه شانزدهم مردادماه در آیین رونمایی از نماد پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران (فهما) در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(سلام‌الله‌علیها) گفت: این موضوع ارزشمند در زمان و مکان مقدسی در حال رقم خوردن است.

وی با بیان اینکه انتخاب استان قم به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران بسیار بجا و شایسته است، اظهار داشت: قم همواره نقش بسیار مهم و مؤثری در انقلاب اسلامی داشته و وجود بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه(سلام‌الله‌علیها)، حوزه‌های علمیه و مراجع عظام تقلید بر اهمیت این جایگاه افزوده است.

استاندار قم با اشاره به کسب رتبه نخست استان قم در طرح فهما از سوی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان قم، از کسب این عنوان قدردانی کرد و گفت: ما در جلسات شورای فرهنگ عمومی نیز به دنبال پاسخگویی به مطالبات و دغدغه‌های مقام معظم رهبری و دلسوزان نظام اسلامی هستیم.

سرمست در پایان با بیان اینکه مسؤولیت استان قم در ادامه مسیر طرح فهما با این عنوان دوچندان شده است، خاطرنشان کرد: ما باید تلاش کنیم تا با زبان مناسب ارزش‌های اسلامی و انقلابی را به نسل جدید برسانیم و در این مسیر از ظرفیت ارزشمند کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به خوبی استفاده کنیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید