نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۲۵

رتبه نخست قم در فهما نتیجه یک کار دسته جمعی و گروهی است

حسینی کاشانی با تأکید بر این که رتبه نخست قم در فهما نتیجه یک کار دسته جمعی و گروهی است، گفت: شخص وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به این مسأله اهتمام ویژه‌ای دارند.
رتبه نخست قم در فهما نتیجه یک کار دسته جمعی و گروهی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، سیدموسی حسینی کاشانی عصر امروز پنجشنبه 16 مردادماه در آیین معرفی قم به عنوان «پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران» که در دفتر تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد، اظهار داشت: امروز در آستانه یک اتفاق بزرگ در استان هستیم که نتیجه تلاش‌های یک مجموعه بزرگ است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم خاطرنشان ساخت: حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان قم نشان از اهمیت این موضوع برای شخص ایشان است.

وی تصریح کرد: همچنین لازم است تشکر ویژه از آیت‌الله سعیدی داشته باشیم که همواره پشتوانه برنامه‌های فرهنگی استان هستند و این اتفاق نیز بدون حمایت ایشان انجام نمی‌شد به همین جهت از لطفی که به مجموعه ما داشته‌اند تشکر می‌کنیم.

حسینی کاشانی افزود: این که قم به عنوان پایتخت فرهنگی هنری مساجد کشور در رویداد ملی فهما قرار گرفته نتیجه یک کار دسته جمعی است به ویژه امروز خدمت حجت‌الاسلام ارزانی هستیم که در این راستا تلاش‌های گسترده‌ای انجام داده‌اند.

حسینی‌کاشانی در ادامه عنوان کرد: امروز المان و نشان «قم به عنوان پایتخت فرهنگ وهنر مساجد کشور» نیز رونمایی می‌شود که نوید بخش روزهای درخشان‌تری برای مساجد استان قم خواهد بود و این استان می‌تواند الگوی مساجد سایر مناطق کشور قرار بگیرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید